101 ІНФОРМУЄ

18 июля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | № 28 (1111)

ГОРІЛИ ГАРАЖІ ТА САРАЙ

Недотримання техніки безпеки при поводженні з вогнем та коротке замикання та несправності в електромережі стали причинами розгулу вогняного півня на території Охтирського району.

8 липня зранку до пожежної частини надійшло повідомлення про пожежу в гаражі по вулиці Київській. Через п’ять хвилин вогнеборці вже локалізували пожежу, а ще через п’ять хвилин – ліквідували. Причина загорання доволі розповсюджена – необережне поводження з вогнем невстановленою особою. З’ясувалося, що господарі використовували гараж як склад для речей, які і вдома ніде зберігати,а викинути – шкода.

Погожого недільного дня пожежникам також було не до відпочинку. В селі Пологи близько 17 години зайнявся сарай. Через 20 хвилин вогонь було локалізовано. Ще година знадобилася вогнеборцям, аби загасити полум’я. За цей час вогняний змій встиг «злизати» всю покрівлю, пів тони сіна та домашнє начиння. Однак вдалося врятувати сінник та житловий будинок, які знаходилися поблизу сараю. Загорання господарської будівлі сталося через недотримання правил пожежної безпеки при експлуатація печі на вулиці. Орієнтовні збитки склали 50 тис. грн.

Цього ж дня ближче до опівночі загорівся гараж в Охтирці по провулку Менделєєва. Вогнем було знищено дах, домашні речі та господарські інструменти. Сума збитків сягнула 80 тис. грн. А все через коротке замикання в електромережі.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: