ПОЛІЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ

18 июля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | № 28 (1111)

КВАРТИРИ ПІД ПРИЦІЛОМ КРАДІЇВ

Трапляється, що на матеріальні блага, які зароблені самовідданою працею, недоспаними ночами та заробітками за кордоном, посягають злочинці. За статистикою, серед злочинів проти власності квартирні крадіжки здійснюються найчастіше, а довести провину – важко. Легше попередити такі небажані випадки.

У більшості випадків крадіжки скоювали у квартирах, господарі яких були відсутні тривалий час, – інформують охтирські поліцейські. – Квартирні злодії мають звичку розвідувати місце майбутнього злочину. За найменшої підозри щодо людини, яка цілими днями без діла тиняється біля вашого будинку, повідомте свого дільничного інспектора поліції або зателефонуйте до чергової частини поліції.

Проникнути в будинок чи квартиру в присутності мешканців злочинці можуть тільки тоді, коли господарі надто безпечні і відчиняють будь-кому. Така легковажність може дорого коштувати. Відмовляйтесь від пропозицій незнайомців, які хочуть поворожити у вашій квартирі, перепеленяти дитину, напитися води, дати ліків і тому подібне. Як правило, такі відвідини завершуються крадіжками.

Коли ви повернулися додому і виявили зламаними або відчиненими вхідні двері, у такому разі рекомендуємо: не заходити у квартиру, терміново викликати поліцію та наглядати за квартирою до приїзду працівників поліції. Коли побачите злочинців і не матимете змоги їх затримати, то запам’ятайте їхні прикмети, одяг, марку, номер і колір автомашини та у якому напрямку вони від’їхали.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: