СЕРІАЛ «СПРАВА ЛІКАРІВ»

18 июля 2017 | НОВИНИ | 1 комментарий | №28 (1111)

ВИНУ ВИЗНАВ, АЛЕ ЛІКУВАТИ ДОЗВОЛИЛИ Й ДАЛІ

Лікар психлікарні одержав судовий вирок і Охтирський міськрайонний суд Сумської області виніс перший вирок у справі щодо катування пацієнтів Сумської обласної психіатричної лікарні №2.

Суд дійшов висновку, що лікар-психіатр неправильно встановлював діагнози хворим та прописував неадекватне лікування, що спричинило смерть кількох людей. Про лікаря відомо, що він закінчив у 2013 році Сумський державний університет за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікація лікар. Інтернатуру проходив за спеціальністю загальна практика-сімейна медицина у Сумській міській клінічній лікарні № 3. Наказом по Харківській медичній академії післядипломної освіти йому присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю загальна практика- сімейна медицина та присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю психіатрія.

Медпрацівник свою провину повністю визнав. Можливо, через це йому й призначили досить м’яке покарання: обмеження волі на один рік із таким же випробувальним терміном. Хоча дивує той факт, що горе-лікар знову повернувся на своє робоче місце і продовжуватиме «лікувати» людей, які потрапляють у цю лікарню як правило в примусовому порядку.

Нагадаємо, через неприпустимо низьку температуру у психлікарні кілька осіб померли від пневмонії, але в документах вказали інші хвороби. Проведена ексгумація підтвердила фальсифікацію медичних документів. З роботи звільнено головного лікаря спеціалізованого закладу Лілію Неофітну. Її справа й досі у суді.

 Комментарии (1)

 

  1. Макс пишет:

    так це вже мабуть прерогатива облздраву? А може, у психушці нікому працювати, тому і тримають хоч якого-небуть лікаря, там все одно як лікувати. а взагалі, жах!!! Зізнався, що винен у смерті скідбкох людей, і все зійшло з рук. Оце так право(криво)суддя у нас…

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: