Дитячий хірург із Сум прийматиме в Охтирці

21 июля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Головною ціллю батьків є виховання людини з великої літери, але сьогоденність вимагає відповідального ставлення не тільки до виховання, але й до фізичного розвитку та здоров`я дітей. Сьогодні кожна мати має можливість за допомогою Інтернету поставити діагноз та призначити лікування. Але найчастіше це заводить батьків в оману та затягує час до надання  реальної допомоги хворому малюку. Звертатися не до Всесвітньої павутини, а до фахівця та не займатися самолікуванням радить й досідчений дитячий хірург Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Олександр Бідаков:

- За статистикою, близько 5 % дитячого населення потребують допомоги хірурга. Добре, коли відповідний спеціаліст знаходиться в межі досяжності, але коли його немає – виникає нагальне питання про транспортування на консультацію в більш спеціалізовану установу. Тому що хірургічна допомога повинна виконуватись в конкретні терміни. Особливо це стосується дітей, коли організм в процесі росту проходить ряд морфо-функціональних змін. І згідно цих змін терміни та засоби лікування можуть бути різні в дитини до року в порівнянні з школяром. Наприклад, деякі патології до певного часу не потребують хірургічної корекці, адже можливе самовиліковування в процесі росту й розвитку. В іншому ж випадку, операцію потрібно виконувати якомога швидше, бо затягування призведе до незворотніх змін. Існує також багато патологій, що потребують корегування в чіткі терміни, з увагою до вікових анатомічно-фізіологічних особливостей та психоемоційного стану дітлахів. Стосовно лікування гемангіом взагалі існує «тактика активного невтручання», що вимагає від спеціаліста володіння усіма існуючими видами лікування, знань особливостей вікових змін цієї патології, щоб своєчасно та якнайкращє допомогти дитині з мінімальними ускладненнями.


style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6323758767109830"
data-ad-slot="8461701428"
data-ad-format="auto">


Дитина потребує огляду дитячого хірурга з приводу таких патологій: як пахова грижа, водянка яєчка (або гідроцеле), пупкова грижа, варікоцелє (розширення вен яєчка), крипторхізм (неопущєне яєчко), різних пухлино подібних утворень ( атером, фібром, ліпом, гемангіом), синдром набряклої калитки (різке збільшення калитки), апендициту, лімфаденіту, при наявності абсцесів, фурункулів різної локалізації. З приводу цих питань можна отримати висококваліфіковану консультацію дитячого хірурга Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Олександра Миколайовича Бідакова. Олександр Миколайович щорічно виконує понад 500 операцій різного ступеню складності. Має 10-ти річний досвід роботи в дитячій хірургії, є активним популяризатором fast track хірургії, – нової стратегії, що направлена на змешення етапів лікувального процесу та ранню реабілітацію хворих. Що безумовно важливо при лікуванні дітей.

Дитячий хірург Олександр Бідаков приймає в Лікувально-консультативному центрі 2 рази на місяць, за попереднім записом. Довідки за телефонами: 6-16-88; (099)-16-14-388.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: