Охтирські правоохоронці виявили незаконне насадження снодійного маку

21 июля 2017 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

В ході проведення операції «Мак», яка триває на Охтирщині з 25 травня по 28 вересня працівники поліції виявили 600 кущів маку.

Під час проведення поліцією роботи по виявленню незаконних посівів снодійного маку, на присадибній ділянці 55-річної жительки Охтирського району працівники поліції виявили та вилучили з грядки насадження рослин маку у кількості 600 кущів. Як пояснила правопорушниця, що знала про заборону вирощування нарковмісних рослин, але всерівно насадила снодійного маку для власного вжитку.

Вилучені нарковмісні рослини направлені на експертизу. Поліцією відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 КК України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель). «Горе-огородниці» може загрожувати покарання у вигляді штрафу або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6323758767109830"
data-ad-slot="8461701428"
data-ad-format="auto">

«Посіви снотворного маку та конопель в Україні дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які отримали відповідну ліцензію, дозвіл та здійснюють відповідну охорону посівів»,- говорить начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько, – а громадянам варто пам’ятати, що за незаконний посів або вирощування таких нарковмісних рослин їм загрожує як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: