Житловий фонд міста на пенсії

24 июля 2017 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | № 29 (1112)

Чи задумувалися Ви над тим, як воно, жити в будинку, який розпадається по цеглинах, під яким від надмірної вологи квакають жаби чи коли за стіною нежилої квартири живуть безхатьки, які в будь-який момент можуть ненавмисно підпалити тимчасове пристанище. А мешканці будинків по вулиці Армійській, 113, Ярославського, 2 та Лесі Українки, 6 щодня змушені споглядати на результати комунального недбальства та людської байдужості до чужих проблем.

Моя хата з краю – керуючись таким прислів’ям, футболять містян посадовці від однієї інстанції до іншої. Чи буде світло в кінці тунелю комунального колапсу за вищезгаданими адресами, намагалися з’ясувати кореспонденти «Роксолани».

Комунальний колапс на Армійській

Ціла кіпа комунальних проблем назбиралася у мешканців будинку по вулиці Армійській, 113. Люди запросили журналіста «Роксолани», аби продемонструвати застарілі, які вже перейшли до хронічної стадії, комунальні проблеми.

З 1968 року мешкає за даною адресою пенсіонерка Віра Касьяненко. Найбільше жінка нарікає на дах, що протікає:

- Чотири року тому комунальники його поспіхом підлатали та цього надовго не вистачило. Коли на вулиці дощ, то з другого на перший поверх стікає по стінах вода. Я тоді відра підставляю. Не встигаю ганчірками воду вибирати з кімнати. Це ж уявіть, як від постійної вологості стіни будинку страждають! Так недовго й до біди.

В минулому році звернулися до «СІБу», аби комунальники спиляли аварійну вербу. І що ви думаєте? Дерева попиляли, але ж не аварійну вербу, а молоді липи, цвіт яких наповнював духмяним ароматом повітря навкруги. Деревину позабирали, а гілки ще довгий час мозолили нам очі.

Має претензії до комунальників й Валентина Шулиндіна:


- В нашому будинку мешкають майже одні пенсіонери. Тож заступитися за нас нікому. В другому під’їзді позрізали батареї. Взимку в квартирі в мене дуже прохолодно. Бувало, що позначка на термометрі до 4 градусів тепла опускалася. А ще в першому під’їзді на другому поверсі в одній з квартир ніхто не живе. Її власник давно помер, тому перейшла вона на баланс міста. До неї навідуються підозрілі постояльці: алкоголіки та наркомани, які влаштовують там посиденьки.

Води й каналізації в квартирі немає, тому безхатьки справляють нужду на підлогу, смітять, розпалюють багаття. Ми боїмося, аби вони вночі будинок не спалили разом з іншими сонними мешканцями. Неодноразово просили працівників «СІБу», аби ті забили двері. Та нас ніхто не слухає. Більше того, двірник до нашого двору дорогу напевно забув. Самі прибираємо та обсаджуємо клумби. До того ж у дворі немає жодної урни та пісочниці для дітей. Лавки також давно прогнили. Скоро не буде де ввечері присісти.

За словами заступника міського голови Сергія Мартим`янова, на перший погляд нічийна житлова площа є службовою квартирою Охтирської міськрайонної прокуратури. Міська рада направила на адресу прокуратури не одне звернення, аби вирішити проблемне питання.

Тетяна Ярмак, яка мешкає в будинку по вул. Армійській, 113, додає:

- В наших під’їздах можна фільми жахів знімати: штукатурка повідпадала, запах сирості та каналізації не полишають приміщення. Декілька років тому комунальники спромоглися взимку піском поштукатурити стіни. А вже наступного дня їхня мазня повідвалювалася шматками. Погляньте, як вони «капітально» двері відремонтували – прибили шмат ДВП, а списали грошей, напевно, як за нові.

Що з цього приводу думає диретор  ПП “СІБ”  Сергій Бондаренко читайте в 29 номері газети “Роксолана” від 19 липня. Які будинки в місті також потребують негайних ремонтів дізнайтеся з публікації в газеті. А також Ви зможете перевірити, яку суму коштів виділять з міського бюджету на ремонт Вашого будинку. Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: