Боротьба зі злочинністю – їх покликання

4 августа 2017 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | № 31 (1114)

4 серпня – День Національної поліції України

Другий рік поспіль поліцейські відзначають своє професійне свято саме 4 серпня – в день підписання Президентом України Закону про «Національну поліцію» (а не в день прийняття відповідного закону, як це було раніше).

Саме поліцейські і вдень, і вночі, і в спеку, і в мороз оберігають рухому та нерухому власність громадян, патрулюють вулиці міста, оперативно реагують на виклики, в той час, коли ми спимо, святкуємо чи поспішаємо у своїх справах. Вони першими приїздять, якщо підступні злодії пробралися до чужої оселі, викрали автівку чи в родині виникла бійка. Одним словом, коли стається біда – правоохоронці завжди поруч. Тільки уявіть, з яким болем, відчаєм та смутком їм доводиться зіштовхуватися щодня. Крім морального аспекту, робота поліцейського ще й одна з найнебезпечніших, бо ніколи не знаєш, що саме на тебе чекає за дверима пограбованої квартири чи на місці ДТП.

В день професійного свята «Роксолана» вирішила познайомити читачів з тими людьми, які обрали нелегку роботу поліцейського.

З досвідченим  керівником і робота кипить

Начальник Охтирського відділу поліції підполковник поліції Руслан  Кладько – вимогливий та ініціативний керівник, стаж роботи в органах внутрішніх справ та органах Нацполіції якого складає понад 20 років. На посаді начальника працює лише рік – це офіційно, але де-факто в проміжках часу численних перепризначень начальників Охтирського відділу поліції виконував обов’язки керівника відділу років п’ять.

Про належну організацію роботи начальника Охтирського відділу по розкриттю злочинів з початку 2017 року красномовно свідчать цифри.

333 кримінальних правопорушень зареєстровано з початку року;  з них 58,6% особам повідомлено про підозру у їх вчиненні (42,1% по області), у тому числі 47,1% – тяжких (39.6%).

Зокрема, підрозділами поліції відділу розкрито усі зареєстровані тяжкі тілесні ушкодження, у т.ч. зі смертю потерпілих, розбої (проти 63.9% по області), хабарництво (проти 82,4%-по області), господарських злочинів (100% проти 60 % обл.), більше половини  крадіжок (54.5%, проти 38.6% по області).

Охтирський відділ ГУ НП у цифрах:

4466 заяв та повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій надійшло за 7 місяців 2017 р.

127 атестованих працівників налічує штат Охтирського відділу поліції, з них:

30 посад – слідчий відділ;

4 посади – сектор кримінальної поліції;

28 посад – сектор превенції;

36 посад – 4 сектори реагування патрульної поліції (СРПП) –;

7 посад – інші підрозділи забезпечення.

Колеги  Шерлока Холмса

Слідчий відділ очолює капітан поліції Юрій Жабко – молодий, перспективний, досвідчений керівник, який проходив службу та займав керівні посади в Тростянецькому відділенні поліції. Складність його служби полягає в тому, що необхідно організувати роботу як по розкриттю злочинів та організації розслідування, так і по направленню кримінальних проваджень до суду у зв’язку з експериментом діяльності детективів (детальніше про це читайте газету «Роксолана» № 28 від 12 липня).

Найбільш досвідчений працівник, стаж роботи якого складає понад 18 років -  майор поліції Тарас Голівець.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: