Їм потрібні господарі

8 августа 2017 | ЖИВИЙ КУТОЧЕК | Нет комментариев |

Раніше ми інформували про те, що більше десятка тварин було вилучено з квартири психічнохворої жінки, яка ледь не довела бідолашних вухато-хвостатих до голодної смерті.

З тих пір для більшості тваринок вдалося відшукати нових люблячих господарів. Але ще залишилися 4 собаки та 2 кiшки. “Сучки простерилізовані, всім тваринам зроблені необхідні щеплення, – розповідає волонтер Алла Садовська. – Якщо Ви бажаєтезавести вірного друга, охоронця Вашої оселі та гарного ловця мишей, то зателефонуйте за номером (050)-607-62-29.

Я вважаю, що паралельно з прийнятою в цьому роцi «Програмою регулювання чисельностi безпритульних тварин на 2017-2021 роки» потрiбна додаткова соцiальна програма по стерилiзацii домашнiх тварин. Ні для кого не секрет, що багатьох тварин продовжують викидати на вулицi нашого міста саме з приватних дворів. Однiєю з причин цього є те, що люди не мають коштiв на стерилiзацiю. В таких випадках тварини вже стають проблемою мiста i мiської влади. Пiсля цiєї операцiї кiшки продовжують ловити мишей, а собаки не перестають гавкати, адже, повірте, є багато людей з такою точкою зору”, – стверджує волонтер.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: