Котячі примхи

8 августа 2017 | ЖИВИЙ КУТОЧЕК | Нет комментариев | № 31 (1114)

8 серпня – Всесвітній день кішок


- Обожнюю котів, тому над подарунком на свій день народження довго не роздумувала і замовила друзям шотландську висловуху кішечку, яку я назвала Боні. І відтоді ось уже протягом двох років я щаслива господарка цього пухнастика.

Їсть Боні усе, починаючи від кошачих кормів та закінчуючи стравами із сімейного столу. Проте найбільше їй до смаку смажений кролик та помідори. Улюблена іграшка – кулька із дзвіночком всередині. Спить вона завжди зі мною. Гуляємо ми також разом.

Говорять, що домашні тварини часто схожі на своїх господарів. Ми з Бонею також в міру вередливі, примхливі, ігриві, але водночас маємо врівноважений характер.

Кішка відчуває добрих людей. Тому на руки йде не до кожного. Якщо до мене приходять гості, і Боні когось із них не вподобала, то скоріше за все вона весь вечір проведе в іншій кімнаті. Проте коли ми наодинці, моя улюблениця не відходить від мене ні на хвильку. Навіть коли я збираюся їхати в інше місто, то вона завжди ховається у моїй сумці – хоче зі мною поїхати. Але я живу в гуртожитку і з тваринами туди, на жаль, не пускають. Тому й доводиться сумувати за нею та чекати зустрічі на вихідних.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: