ЛІЗУТЬ ЗУБКИ У ДИТИНКИ – ПОРА БАТЬКАМ СТАВАТИ АРТИСТАМИ

9 августа 2017 | ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК | Нет комментариев | №32 (1115)

Під час  прямого зв’язку в редакції газети «Роксолана»  завідуючу дитячою поліклінікою Галину Семенкову  запитували про новосілля, просили організувати роботу без черг, цікавились медоглядом перед школою, обурювалися незручностями з лабораторією, радилися щодо грудного годування маляти та сумнівалися у порадах доктора Комаровського


? Роман Бобрик: Читав у «Роксолані», що дитяча поліклініка переїхала в колишню урологію. На Вашу думку, це краще чи гірше?

- Я переконана, що це – краще. Ми отримали вдвічі більшу площу, ширші коридори, просторіші кабінети і взагалі новіше і благоустроєніше приміщення з внутрішнім двором і місцем для паркування. Мами можуть завозити дітей хоч на візочках, хоч на будь-якому іншому дитячому транспорті. А ще обіцяють у дворі зробити дитячий ігровий майданчик. У самому приміщенні ми зайняли територію колишніх двох відділень. Там, де була урологія, тепер знаходяться кабінети вузьких спеціалістів і педіатрів, маніпуляційна та кабінет для щеплювання, долікарський, якого раніше не було взагалі, а дітей перед прийомом медсестра оглядала за ширмою в коридорі, та реєстратура, з якою ми поки що не зовсім визначилися, але це справа кількох днів. У тій частині, де знаходилося лор-відділення, тепер  розмістилися кабінети лікарсько-консультативної комісії, завідуючої, ординаторська, старших медсестер сімейної медицини та дитячої поліклініки, підлітковий кабінет тощо. Ніяких особливих проблем з переїздом не було, ми лиш у деяких місцях побілили, пофарбували, підремонтували. Враховуючи, що там знаходилося стаціонарне відділення лікарні, де проводилися операції і підтримувалася стерильність і чистота, то як і до нас там проводилася необхідна санітарна обробка, так і ми продовжуватимемо це робити.

? А що буде із старим приміщенням дитячої поліклініки? Його не продадуть з молотка?

? Валентина К., пенсіонерка: Коли в дитячій поліклініці будуть менші черги? Недавно була з онучкою на прийомі, то просиділа дві години в черзі. То з груднячками йдуть без черги, то медики своїх безперестанку проводять.

? Юрій: Мене турбує питання  прийому хворих і здорових дітей в одній черзі. Невже не можна відокремити діток, щоб здорові після відвідин поліклініки не перетворювалися у хворих?

? Марія Річкаль: Дуже незручно, що лабораторія приймає аналізи лише до 10-ї години. Чи не можна продовжити час здачі клінічного аналізу крові  хоча б до 13-ї?

? Олексій: Моя дитина йтиме у цьому році до першого класу. Скільки часу займе отримання відповідної медичної довідки? Скільки це коштуватиме? І чи є переваги для члена лікарняної каси?

? Аліна Миколаївна: Якщо у дитини не всі вакцини зроблені – дадуть дозвіл до школи?

? Карина: Дитині 6 років. Хочу поїхати з нею на відпочинок у Єгипет. Що ви порадите перед поїздкою, як підготувати до акліматизації?

?Туристів лякають вірусом Коксакі. Якісь медпрепарати треба з собою взяти?

? Я регулярно дивлюся програми доктора Комаровського. Чи можна йому беззастережно довіряти?

? А можна користуватися порадами з Інтернету?

Детальні відповіді на питання  читайте в свіжому номері газети ” Роксолана-Максі”.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: