В КЛИМЕНТОВОМУ БУДУВАТИМУТЬ НОВИЙ МІСТ

10 августа 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №32(1115)

Про це під час наради в облдержадміністрації щодо ремонту доріг на Сумщині повідомив директор Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван Романюк.


Цього року Сумська область отримала безпрецедентні кошти на ремонт доріг по всій області, тож дорожники намагаються встигнути провести ремонти доріг на якомога більшій кількості ланок доріг, адже з 1 січня 2018 року 65% доріг, які знаходяться в регіоні будуть передані на утримання місцевим органам влади.

Одним із стратегічних об’єктів є ремонт мосту в селі Климентове Охтирського району через річку Ворскла, який розташований на трасі Суми-Охтирка-Богодухів-Харків. Міст котрий рік вже потребує ремонту і знаходиться в аварійному стані.

За словами Івана Романюка, проект на ремонт мосту сьогодні вийшов з експертизи і на 12 серпня заплановані торги через систему «Прозоро».

Щодо можливого перекриття траси Іван Романюк заспокоїв, зазначивши, що доки буде будуватися новий міст, старий перекривати ніхто не буде. Заплановано будівництво нового мосту з габаритом 7 м паралельно зі старим. З часом, по завершенню будівництва нового мосту, старий буде демонтовано і на його місці збудовано другу частину мосту, яку з’єднають з новозбудованим. В кінцевому результаті міст матиме 11 метрів проїзної частини.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: