«Привітай Україну голосно!»

16 августа 2017 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев |

Відділ молоді та спорту  Охтирської міської ради запрошує дітей та молодь міста взяти участь в акції  «Привітай Україну голосно!» з нагоди Дня Незалежності України та Дня міста Охтирки.

Стати учасником акції просто – потрібно написати лист-привітання або записати своє аудіо поздоровлення та надіслати файл електронною поштою на адресу okhtyrka-molod@ukr.net до 22 серпня 2017 року. Обов’язково необхідно вказати своє ім’я та прізвище.

Усі привітання прозвучать під час святкового концерту “Добрий ранок, Україно!, Добрий ранок, рідне місто!”, присвяченого Дню Незалежності України, який проходитиме 24 серпня на майданчику біля КЗ «ОМЦКіД».

За детальною інформацією можна звертатися у відділ молоді та спорту Охтирської міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Незалежності, 11, каб. 15 або за телефоном 4-15-10.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у флешмобі «Я люблю UA», що відбудеться 24 серпня 2017 року на майданчику бідя КЗ «ОМЦКіД» об 19.30 год. Збір учасників розпочнеться о 19.00 год. біля Альтанки. За додатковою інформацією можна звертатися у відділ молоді та спорту за адресою: м. Охтирка, вул. Незалежності, 11, каб. 15 або 4-15-10

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: