ДАБК ПОПЕРЕДЖУЄ, КОГО ПЕРЕВІРЯТИМЕ

23 августа 2017 | НА КОНТРОЛІ | Нет комментариев | №34 (1117)

Наказом начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю затверджено план перевірок об’єктів будівництва, замовниками яких є юридичні особи та фізичні особи – підприємці на ІІІ квартал 2017 року, складений на вимогу міського голови з метою об’єктивного і неупередженого ведення контролю. Кого і як будуть перевіряти, розповів начальник відділу ДАБК Артур КУТОВИЙ:

-  План перевірок був складений за пропозиціями відділу  ДАБК. Крім того, ми склали графік позапланових перевірок щодо виконання приписів, виданих управлінням ДАБІ в Сумській області, згідно з справами, переданми відповідно до акту приймання – передавання документів. Відповідно до нього, у серпні будуть перевірятися будівництво 4-поверхового житлового будинку по пров. Табірному,2; реконструкція нежитлового приміщення під магазин з добудовою тамбура по пров. Харківському,3; реконструкція внутрішнього електропостачання електроустановок  складу-магазину по вул. Київській,22; у вересні – реконструкція електричних мереж в кафе по вул. Жовтневій,12; реконструкція нежитлового приміщення з добудовою під склад по пров. Миру,2.

Позапланові перевірки щодо виконання приписів ДАБК будуть стосуватися об’єктів будівництва  у приватному секторі. Адреси  виставлені на сайті міськради.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: