СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

23 августа 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №34 (1117)

… «ТЕРЕМОК» ВІДКРИВАЄ ТРИ ГРУПИ

На місці, яке звільнив Центр реабілітації дітей-інвалідів у дитсадку «Теремок» , уже завершають капітальний ремонт  і облаштування трьох груп. До кожної ходитиме 15-20 діток. Як повідомив  начальник відділу освіти Анатолій Тронь, вже набрано і дитячий контингент, і вихователі та обслуговуючий персонал.

…НА ОБ`ЄДНАННІ ПОСТАВИЛИ КРАПКУ

Процес децентралізації у Охтирському районі наближається до завершення. Начебто вже остаточно Чупахівська селищна, Грінченківська і Лантратівська сільські ради прийняли рішення про створення Чупахівської об’єднаної територіальної громади, яка об`єднає 13 населених пунктів із загальною кількістю населення 4 тисячі чоловік. Не втягнутими в процес децентралізації в районі залишились три сільради. Перспективним планом передбачається приєднання Олешнянської і Довжицької сільрад до Чупахівської ОТГ, а Староіванівської сільради до Охтирської міської ОТГ.

Чернеччинська ОТГ об`єднає  решту сільрад району, що залишилися після створення Груньської ОТГ. І ось  на минулому тижні стало відомо, що Центральна виборча комісія на 29 жовтня цього року призначила перші вибори голів та депутатів в 202 об’єднаних територіальних громадах. Серед них на Сумщині вибори відбудуться у 9 ОТГ, зокрема і Комишанській та Чернеччинській.

Проте у ЦВК зазначають, що кількість громад не є остаточною. Ще одні вибори можуть бути призначені у кінці грудня цього року.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: