Я НЕ Я, І ХАТА НЕ МОЯ

23 августа 2017 | ПРЕЦЕДЕНТ | 4 коммент. | №34 (1117)

Вже більше двох років працює в державі Держпродспоживслужба, яка стала правонаступником колишньої санепідемстанції та служби ветеринарної медицини.

У кожному місті є її підрозділи, є люди, які з місяця в місяць отримують заробітну плату за роботу, яку не треба виконувати. Достатньо просто прийти на робоче місце і відсидіти від дзвінка до дзвінка, і то ніхто перевіряти не буде, все залежить від особистої відповідальності. Таке враження склалося від інформації начальника в черговий раз з 1 серпня новореорганізованого з районного і міського  тепер уже спільного відділення Держпродспоживслужби Головного управління у Сумській області  (без статусу юридичної особи) Ярослави ДАВИДОВОЇ на черговій апаратній нараді не тільки у міського голови, але й у всіх присутніх. Дуже легко живеться людям: з 23 запланованих перевірок проведено 3, акти про адміністративне порушення виписувати не мають права, бо діє мораторій на перевірки у зв’язку із лібералізацією державного контролю за господарською діяльністю бізнесу, не затверджені  уніфіковані форми актів, аскладання протоколу про порушення у сфері санітарного законодавства ні до чого не зобов’язує. Міський голова зробив висновки.

САМ СКАЗАВ

Ігор Алєксєєв, міський голова:

«У вас не складається враження, що служба, в якій ви працюєте – дармоїди? Я не маю на увазі вас особисто і не маю претензій до вашої роботи. Але в цілому роботи немає ніякої. І, очевидно, що скоро не буде, бо то немає підвідомчих актів до закону, то недоукомплектований штат,  потім курси підвищення кваліфікації, потім треба отримати посвідчення, аж потім пора настане і попрацювати… А що зараз? У місті загрозлива ситуація із несанкціонованою торгівлею у невстановлених місцях, яка може призвести до непередбачуваних наслідків. Ваша служба що, не бачить, як із землі під палючим сонцем торгують м’ясом і салом, різаною птицею, молоком і сиром? На це ви зобов’язані реагувати! Давайте збирати нараду за участю вашої служби, місцевої прокуратури і поліції, інспекції з благоустрою, юридичного відділу та управління фінансів, економіки і торгівлі, щоб разом знайти законні важелі впливу. Як вам не можна діяти, я вже зрозумів. А я хочу знати, як вам діяти можна у законодавчому полі. Крім того, я хочу бачити результати перевірок якості питної води, яку нам постачає  місцевий водоканал. Якщо ці перевірки були, то чому висновки Держпродспоживслужби не знають споживачі? Через тиждень прошу проінформувати про виконання даного протокольного доручення».

 

 Комментарии (4)

 

 1. Вася пишет:

  Им проще доить официальных ФОПов, чем бороться с неофициальными вонючими рыбными рядами, химией и продажей продуктов с земли.

 2. прохожий пишет:

  от них и раньше понту не было,только и занимались поборами да договора разного содержания навязывали предпринимателям.

 3. Борис пишет:

  Наша колишня СЕС дійсно давно вже не працює, десь 2 роки точно. Все в них реорганізації та небажання здійснювати перевірки. Дійсно, за що люди отримують щомісяця зарплату з державного бюджету! Санітарний стан у місті критичний!

 4. Антон пишет:

  О да, а еще чудесный рыбный ряд на рынке продуктовом!

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: