Стало відомо, що…

31 августа 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

МЕДИКИ МАЮТЬ НАМІР СТРАЙКУВАТИ

Професійна спілка працівників охорони здоров’я оголосила про проведення Всеукраїнської акції протесту працівників галузі. Її проведення заплановано на першу половину вересня у зв’язку з ігноруванням владою вимог Профспілки та погіршення соціально-економічної ситуації. Основні вимоги, які планує висувати на Всеукраїнській акції протесту працівників галузі Профспілка, це  підвищення рівня заробітної плати медичним працівникам та ліквідація “зрівнялівки” в оплаті праці висококваліфікованих працівників (викликана новаціями в законодавстві з оплати праці), яка порушила диференціацію  оплати праці працівників з 1 по 12 тарифний розряд ЄТС.

А також медики домагатимуться виконання Урядом та МОЗ України судових рішень щодо скасування положень постанови КМУ в частині реорганізації ДержСЕС України та скасування постанови КМУ стосовно скорочення ліжкового фонду. Також профспілка зверталась до Кабміну з питання забезпечення у повному обсязі фонду оплати праці для забезпечення своєчасної виплати зарплат у повному розмірі, включаючи різноманітні надбавки та доплати.

КОМУНАЛЬНИКАМ ДАЛИ БІЛЬШЕ 2 МЛН.

Управління капітального будівництва і ЖКГ отримало з міського бюджету ще 2 млн.10 тис. грн. на виконання програми економічного і соціального розвитку міста. З них 300 тис. грн. буде спрямовано на спів фінансування робіт з поточного ремонту будинків, в яких створено ОСББ. Ще 800 тисяч передбачено на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, 160 тисяч – на виготовлення дорожніх знаків та розмітки доріг міста. 220 тисяч гривень виділяється на придбання піску та солі для виготовлення соляно-піщаної суміші. Ще 410 тисяч з бюджету міста піде на обслуговування мережі вуличного освітлення та на плату за електроенергію. 120 тисяч до кінця року обійдеться утримання громадського туалету по вул. Незалежності.

96 ПОСЛУГ НАДАЄ ЦНАП

Депутати міськради затвердили перелік адміністративних послуг, які надаються міським Центром надання адміністративних послуг. Всього їх 96. Саме до цього центру треба звертатись з будь-якою заявою до органів місцевого самоврядування. Скажімо, якщо вам потрібно отримати ордер на видалення зелених насаджень чи дозвіл на порушення об’єктів благоустрою, або ж навіть організувати урочистий обряд під час проведення державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявником місцем реєстрації.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: