Де охтирчани ламають ноги?

6 сентября 2017 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | № 36 (1119)

Охтирчани, яким пощастило побувати на прийомі у міського голови Ігоря Алєксєєва,  скаржаться на пусті мерські обіцянки.

До редакції «Роксолани» звернувся місцевий мешканець Микола Нетіпа. Пенсіонер розповів, що у мешканців вул. Заводської (колишньої Комінтерної) увірвався терпець, адже люди щодня ходять по небезпечній для здоров’я дорозі від будинку під номером 94 до будинку № 98.

«На початку серпня я разом з іншими мешканцями вулиці Заводської, був на прийомі у міського голови, – розповідає Микола Іванович. – Ігор Юрійович тоді нас запевнив, що протягом тижня буде обстежена аварійна ділянка дороги та буде прийняте адекватне рішення з цього приводу. Однак вже минуло більше місяця з того часу, а ями нікуди не ділися. У мене склалося таке враження, що нас не почули та проігнорували слушні зауваження. На практиці виходить, що обіцянки міського голови нічого не варті – так і залишилися марним здриганням повітря.

Щоправда, нещодавно отримали чергову відписку, підписану начальником управління капбудівництва та комунального господарства Олександром Демиденком наступного змісту: 17 та 22 березня 2017 року силами КП «Благоустрій» було виконано грейдерування зазначеної вулиці, а при достатньому фінансуванні будуть виконані роботи з підсипки дороги на  вулиці Заводській.  Ніякої конкретики і навіть натяку на те, чи довго пригати по отим ямам та ламати дитячі візочки з велосипедами.

Напевно, критичнішої ситуації з пішохідними доріжками по місту годі й шукати. А зима не за горами. Не хотілося б, аби охтирчани й надалі ламали ноги на слизькому бездоріжжі.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: