Фіскали зупинили роботу нафтопереробного підприємства

15 сентября 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області припинили  незаконне виробництво пально-мастильних матеріалів та вилучили готової продукції і обладнання на суму майже 11,6 млн. гривень. У рамках широкомасштабної операції «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 358 та ч.1 ст. 204 КК України виявлено підприємство, що виробляло нафтопродукти, які є підакцизними товарами.

Як показала перевірка, компанія – фігурант не є платником акцизного податку та здійснює господарську діяльність без відповідних дозвільних документів для виготовлення, зберігання та реалізації вищевказаних продуктів нафтопереробки. При цьому, незаконно виготовлена підакцизна продукція реалізовувалася іншим суб’єктам господарської діяльності  без нарахування та сплати акцизного податку.

За результатами проведеного обшуку виробничих, складських та адміністративних приміщень вилучено близько 62 тонн нафтопродуктів та обладнання для переробки нафти. Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей  складає близько 11,6 млн. гривень.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: