Спецучилище реорганізують

19 сентября 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

У цьому році зі стін Охтирського професійного училища соціальної реабілітації випустилася остання вихованка. І в зв’язку з тим, що нових учнів на обрії не було, Міністерство освіти та науки України вирішило реорганізувати училище. Нагадаємо, що у даному закладі за рішенням суду проходили соціальну реабілітацію неповнолітні дівчата, які здійснили правопорушення.


За інформацією директора ДНЗ «Охтирський центр професійно-технічної освіти» Анни В’ячеславівни Горобець, відповідно до нормативного документу на сьогоднішній день відбувається припинення  юридичної особи шляхом реорганізації та приєднання до ДНЗ «Охтирський центр ПТО».  На все про все міністерство дало два місяці.

«На даний момент створена комісія з припинення діяльності професійного училища соцреабілітації. – розповідає Анна В’ячеславівна. – Мене призначено її головою. В триденний термін члени комісії повідомили державного реєстратора про відповідні зміни. Також в установленому порядку були попереджені працівники педагогічної та господарської ланки про процес реорганізації: а це близько 50 працівників.

Територія училища соцреабілітації складає близько 5 гектарів. На цій площі розташовані навчальні корпуси, гуртожиток, їдальня, майстерня-лабораторія та господарські приміщення.

Чи переведуть Охтирський центр ПТО в приміщення училища соціальної реабілітації, поки що невідомо. На даний момент можна з упевненістю говорити лише про те, що наш навчальний заклад є правонаступником майнових прав даного спецзакладу».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: