ЯК САДИСТИ ЛІКУЮТЬ АЛКОГОЛІКІВ

19 сентября 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Час від часу в Охтирці з`являються рекламні оголошення із пропозицією лікування від наркологічної та алкогольної залежності. За чималі гроші обіцяють позбавити чийогось чоловіка чи сина від згубної пристрасті. І люди з відчаю готові на все, аби врятувати рідну людину і повернути її до здорового способу життя. Але алкоголіки та наркомани не вважають себе хворими, тому родичі  іноді майже насильно відвозять  їх у так звані реабілітаційні центри. Як їх там лікують, побачили правоохоронці.


У Сумах правоохоронці визволили 40 наркозалежних, яких утримували за ґратами під цілодобовою охороною. При цьому били та вводили невідомі медпрепарати, передає прес-служба прокуратури області.

“Сумською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом незаконного позбавлення волі та катування нарко- та алкозалежних громадян”, – йдеться в повідомленні. Як встановили правоохоронці, група злочинців створила так звані “реабілітаційні центри” для нарко- та алкозалежних. Останніх у центрах утримували примусово. А от вартість перебування у центрі становила від 5 до 10 тис. грн. щомісячно.

“Дані особи , які проходили лікування, потрапляли туди завдяки своїм родичам, які сплачували за лікування, вважаючи, що це саме та установа, яка проведе належне лікування. Проте, як встановлено слідством, особи, які цим займалися, не мали ніякої ані медичної освіти, ані відповідних навичок”, – розповів начальник відділу слідчого управління ГУ НП в Сумській області Вадим Теличко.

В одному такому “медзакладі” проходили так звану “реабілітацію” 17 людей, в іншому – 14 осіб.

8 вересня 2017 року в рамках кримінального провадження прокуратурою спільно з поліцією проведено 13 санкціонованих обшуків за місцем проживання кураторів і персоналу та в двох “реабілітаційних центрах”, які розміщені у приватних будинках на околиці м. Суми.  Під час обшуків виявлено та вилучено грошові кошти, документи, препарати, заборонені у вільному обігу,  релігійні книги, тощо”, – розповіли у прокуратурі. Нині відкрито справи за ч. 2 ст. 127 (катування) та ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі) КК України. Вирішується питання про затримання куратора та трьох співробітників “реабілітаційного центру”. Зловмисникам загрожує ув’язнення у межах від 5 до 10 років.

Варто зазначити, що в Україні не вперше виявляють такий реабілітаційний центр. Схожий викрили в Полтаві. Там релігійна громада силою утримувала та била наркозалежних людей.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: