Замизганий стиль водоканалу

19 сентября 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 1 комментарий | №37(1120)

В якому ще місті можна побачити в центрі будівлю, яка валиться по цеглинах, обшарпану, навіть без натяку на косметичний ремонт, як не в рідній Охтирці? Мова йде про приміщення «Виробничого управління водогінно-каналізаційного господарства м. Охтирка», яке знаходиться за адресою вул. Ярославського, 15.


Якщо абстрагуватися від міських реалій, то складається враження, що опинився на якось забутому Богом острові, де розташована занедбана буцегарня. Решітки на вікнах, купи піску та будівельного сміття, заіржавілі труби лише доповнюють жахливу картину тюремних буднів.

Цікавить лише одне питання, куди дивиться міська влада: архітектура та архітектурно-будівельна інспекція? Чи їм очі повилазили, невже з вікон міської ради чи з улюбленого місця попивання міцної кави та чаю не видно всієї убогості вищенаведеного приміщення. Сором, панове.

Колишній будинок офіцерів і то перебував у кращому стані до моменту його перебудови законним господарем. І це все незважаючи на факт постійного намагання постачальником послуг з водозабезпечення та водовідведення постійно дерти зі споживачів сім шкур. Адже на виконкомах та сесіях міської ради систематично піднімаються питання щодо підвищення тарифів на воду, стоки та вивіз сміття.

Прикро, що містяни звикли спостерігати за руйнаціями в центрі міста і сприймають їх, як належне. Краще звикати до позитивних змін: побілених фасадів, насаджених клумб, чистих урн для сміття та рівних, довговічних тротуарів. Але мозку у підприємців та контролюючих органів для цього поки що, на жаль, не вистачає.

 

 Комментарии (1)

 

  1. Шустрий пишет:

    Який жах, а я й не бачив, що під носом таке твориться. Катакомби – стид і срам.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: