Хтось без світла, а хтось без води?

20 сентября 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

«Роксолані» стало відомо, що ТОВ «Водоторгприлад» має чималі борги за електропостачання, за що працівники філії “Охтирський район електричних мереж” були змушені відключити у боржника світло. Через це  можуть постраждати містяни, залишившись без послуг центрального водопостачання. Тому ми звернулися із інформаційним запитом до ПАТ “Сумиобленерго”, аби з’ясувати про яку суму заборгованості йдеться та чи укладені договори на її реструктуризацію. Ось яку відповідь нам надав директор комерційний ПАТ “Сумиобленерго” Михайло Ільницький:


- Станом на 19 вересня 2017 заборгованість ТОВ “Водоторгприлад” (далі – Споживач) за спожиту активну електричну енергію становить 778 006,23 грн., в т.ч.:

33 630,96 грн. – за червень 2017 року;

452 268,58 грн. – за липень 2017 року;

292 106,69 грн. – за серпень 2017 року.

Заборгованість за спожиту в червні-липні 2017 року електричну енергію реструктуризовано – укладений договір про погашення заборгованості.

Звернення про реструктуризацію заборгованості за спожиту в серпні цього року електричну енергію шляхом оформлення відповідного договору від Водоканалу не надходило.

12 вересня 2017 р. філією “Охтирський район електричних мереж” у відповідності до вимог чинного законодавства, а саме п. 7.5 Правил користування електричною енергією (далі – ПКЕЕ), що затверджені постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України № 28 від 31.07.1996 (із змінами та доповненнями) та договору про постачання електричної енергії № 23 від 23.10.2003, за несплату рахунку за спожиту в серпні 2017 року електричну енергію було сформовано та вручено уповноваженій особі Споживача попередження про припинення (обмеження) електропостачання з 18 вересня 2017 р. Також про направлення попередження Споживачу повідомили місцеві органи влади. Станом на 18 вересня 2017 р. заборгованість за серпень поточного року не погашено.

Крайнім і вимушеним кроком стало припинення електропостачання на ТОВ “Водоторгприлад”. Споживачу можливо відновити електропостачання на раніше відключені об’єкти за умови погашення заборгованості за серпень 2017 року.

Тож, якщо найближчим часом дане підприємство чи місцева влада не вирішать питання оплати за використану ТОВ “Водоторгприлад” електроенергію, енергопостачальна компанія буде змушена вживати подальших заходів для недопущення збільшення заборгованості. Адже ПАТ “Сумиобленерго” не має права безоплатно відпускати електроенергію споживачам».

Також ми звернулися до директора ТОВ «Водоторгприлад» Олексія Шейка і запитали, чи не зникне вода з кранів у охтирчан. На що посадовець надав досить коротку відповідь: «Ми зараз працюємо над  тим, щоб вода безперебійно надходила до кінцевих споживачів». Питання про те, як вони обходяться без електроенергії, Олексій Семенович залишив без відповіді. Проте нам стало відомо, що в організації працюють електрогенератори.

Олена Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: