ТРАВМА НА ВИРОБНИЦТВІ

20 сентября 2017 | СИТУАЦІЯ | 12 коммент. | №38 (1121)

У цеху виробництва гофротари ТОВ ОМПК «Славія»  18 вересня трапився нещасний випадок. У жінки, яка працювала машиністом висікально-штампувальної машини, затягло у механізм руку і пошматувало на частини. Про це відразу хтось з очевидців повідомив до редакції:


- У нас в цеху ЧеПе. Робітниці руку відірвало, викликали швидку. Треба, щоб була огласка події, адже вже не перший раз буває, коли неоформленим офіційно працівникам ніякої допомоги при травмуванні не дають. Ми просто хочемо, щоб цей випадок не замовчали, бо людина на все життя залишиться інвалідом і не матиме хоча б мінімальної компенсації. Ми віримо, що ви не дасте власнику обійти закон.
style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6323758767109830"
data-ad-slot="8461701428"
data-ad-format="auto">


Від редакції до цеху, який знаходиться на території колишнього заводу «Нафтопроммаш», рукою подати, тому вже через п’ять хвилин ми були  б на місці, якби не охорона на в`їзді. Дорога перегороджена шнурком із червоними пов`язками. Двоє чоловіків вийшли назустріч. Показуємо журналістські посвідчення, пояснюємо причину візиту: нам стало відомо про нещасний випадок на виробництві, мова йде про життя людини і редакція має намір проінформувати населення, що трапилося із жінкою, в якому вона стані, з`ясувати, чому так сталося,  яка охорона праці на підприємстві, , чи будуть оформлені папери відповідно до чинного законодавства тощо. Але порадившись із якимось вищим по рангу начальством, охорона на територію нас не пустила, мовляв, це приватна власність. Але нам відомо, що власник підприємства В`ячеслав Пелих дійсно викупив цехи колишнього заводу, але землю у міста в оренду так і не взяв, тому ми маємо законне право ходити по міській землі скрізь, де заманеться. Крім того, ми не в гості до нього напрошуємося, а виконуємо свої професійні обов’язки – збираємо інформацію про нещасний випадок, що є соціально-значимою темою. Такі докази не подіяли, тож довелося викликати поліцію. Хоч патрульна машина приїхала за 10 хвилин, але час ми втратили, бо швидка допомога вже від`їхала, забравши постраждалу. Нас пустили на завод, у супроводі охоронників ми обійшли враз ніби вимерлу територію навколо колишнього шостого цеху «Нафтопроммашу», позаглядали у запилені вікна будови, нічого толком не побачивши. Як виявилося, не у ті вікна заглядали, бо насправді цех з виробництва гофропаперу знаходиться у сусідньому приміщенні. Цю обставину з`ясувала слідчо-оперативна група, яка приїхала на чолі з начальником відділення поліції Русланом Кладьком. Поліції теж довелося походити околяса, чекаючи, доки охорона знайде когось з ключами від цеху, де трапилася трагедія. Але слідство таки розпочалося і випадок був занесений до реєстру досудових справ. А ми поїхали в лікарню, щоб дізнатися, у якому стані привезли травмовану жінку.

Детально, що було далі та коментар начальника Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області Ігоря Семеновича Доценка читайте в свіжому номері газети “Роксолана-Максі” №38 від 20 вересня 2017 р.

 Комментарии (12)

 

 1. Денис пишет:

  Одним словом идем в Европу женщине оторвало руку и всем похрен
  Дело похерят

 2. Роман пишет:

  Снова подставят левого человека ….
  Всем денег дадут

 3. Макс пишет:

  Потому и тишина, что никто не хочет первым начинать.

 4. Роман пишет:

  Набили карманы и ничего не видят

 5. АЛЛА пишет:

  ЖЕНЩИНА ИНВАЛИД И ТИШИНА
  ВСЕ МОЛЧАТ
  КОРРУПЦИЯ ВЕЗДЕ

 6. Андрей пишет:

  Прокуратура во главе со Слабуновой
  Налоговая во главе со Курило Р.В
  И т.д.

 7. Андрей пишет:

  Неоформленных у Пелыха сотни !!!!!!!!
  Вопрос куда смотрят правоохранители ?????

 8. сергей пишет:

  Роксолане нужно проследить как будет вестись следствие
  Закроют за взятки

 9. Роман пишет:

  И все молчат
  И куда смотрит Инспекция труда

 10. сергей пишет:

  Очень много

 11. Андрей пишет:

  неоформленные официально работники а сколько их почему все молчат

 12. 444 пишет:

  Вот так ребята.В прошлом году устроили показуху в мерии,чтоб не дать пелыху строить завод в центре.Всё затихло и мер прогнулся.Все знают из начальства что там творят.Клоунада да и только.Меру опять *горчичник*

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: