Юстиція Сумщини: виплата аліментів під пильним контролем

22 сентября 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 4 коммент. |

Несплата аліментів у наш час, на жаль, вже стала звичним явищем. Проте органи юстиції Сумщини плідно працюють для того, аби таких випадків було якомога менше.

Жоден неплатник аліментів не залишається безкарним. Яскравий приклад цьому  – випадок на Глухівщині. За поданням державного виконавця співробітники поліції розшукали та здійснили привід чоловіка, що заборгував аліментів дитині більш ніж на 36 тис грн. Представник органів юстиції роз’яснив боржникові, що подальша несплата боргу приведе його за грати.


style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6323758767109830"
data-ad-slot="8461701428"
data-ad-format="auto">


У Білопіллі державний виконавець звернув стягнення на доходи боржника за здачу в оренду земельних ділянок, таким чином аліментів стягнув більш ніж на 10 тис грн.

Не оминув закон і недбалого батька на Лебединщині, який заборгував своїй дитині понад 13,5 тис грн. Але завдяки оперативним діям працівників юстиції неплатник був змушений віддати все до копійки.

Спеціалісти органів юстиції наголошують: закон – один для всіх!

 Комментарии (4)

 

 1. Світлана пишет:

  Хочеться звернутися до Охтирської виконавчої служби, тільки так, щоб достукатися до їх… Шановні працівники виконавчої служби, більшість із вас – жінки, у вас, напевне, в усих є діти, і ви прекрасно розумієте як нелегко в наш час піднімати їх на ноги, особливо тоді, коли доводиться робити це одній. Звертаючись до вас, ми НЕ відбираємо з вашої кишені копійку, ми лише просимо, щоб ви, як представники виконавчої влади, надали нам допомогу, яку гарантує нам Закон України. І не треба шукати тисячу відмовок для того щоб нас “відшити”, бо … ЖИЗНЬ — БУМЕРАНГ. К тому ведется: Что отдаете, то и вернется….

 2. Світлана пишет:

  Я працюю в організації, яка неодноразово надавала “бідній” ВДВС м.Охтирка допомогу у виді канцтоварів. Прихожу до них в канцелярію, подаю заяву про стягнення аліментів з усима відповідними документами, прошу її прийняти та зареєструвати, згідно Закону Про звернення громадян. У відповідь: “ми не приймемо заяву, бо вона написана не відповідно”зразку”", ввічливо прошу надати мені 1 аркуш паперу для того щоб переписати на місці заяву, на що мені відповіли: “ми не надаємо паперу для звертаючих”. Складається враження, що люба відмовка, аби тільки відчепилися!!!

 3. Евгения пишет:

  Да,не смогла не написать комментарий к данной статье.Наши “виконавці” не только не хотят,не делают,ещё и делают виноватыми самих истцов.На вопрос а как же вы даёте справку в УСЗН,не проверив данных-ответ убил:”У меня шестьсот дел на выконанни я что должна их всех проверять?!!!” На то что не полностью и не вовремя выплачивают алименты только пожимают плечами-мы не можем их заставить,он же вам платит.ПЛАТИТ???ПОЗОР!!!!!Нет слов и невозможно вместить в двух словах всего того что они городят.”Идите подавайте заявление в милицию,может там разберутся”И в этом вся наша юстиция.ПОЗОР!!!!

 4. Світлана пишет:

  Глухівщина, Білопілля, Лебединщина…Тільки Охтирським держвиконавцям похвалитися нічим… і це не дивно, адже щоразу звертаючись на Київську, 4 за елементарною довідкою про сплату аліментів (для надання її в УСЗН) відповідь одна: “Спочатку надайте ви нам інформацію про те як отримуєте аліменти, ми її перевіримо і надамо вам таку ж довідку” … це тільки елементарна довідка. А як щодо перевірки фактичних доходів платника аліментів, чи змусити його вчасно та в повному обсязі сплачувати кошти на дитину???… Шановні, ви за що зарплату отримуєте?!!! З усього персоналу що працює у ВДВС Охтирки не можу відзначити жодного, починаючи із заспупниці закінчуючи канцелярією, яка хоч раз доброзичливо віднеслася. Ганьба таким “ОРГАНАМ ЮСТИЦІЇ”!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: