«Роксолана-Порадниця» розповість все про мед

28 сентября 2017 | СВІЖИЙ НОМЕР | 7 коммент. |

Всі десять номерів журналу «Роксолана-Порадниця»:  «101 засіб проти плям», «Всі секрети всіх видів тіста», «Всі шкідники городу6 боротьба, ліквідація», «Всі шкідники саду: боротьба, ліквідація», «Огірок: з грядки до столу», «Робимо сир самі», «Все, що можна зробити з молока: найкращі рецепти», два випуски «Все про рибу», та свіжий номер «Цілющий мед» Ви можете придбати у будь-якому поштовому відділенні та в магазинах, в яких реалізується газета  «Роксолана». Ціна реалізації видання складає лише 4 грн. 75 коп. Вартість передплати на місяць складає 5 грн. 40 коп. в 2017 році та 7 грн. 74 коп. в 2018 році.

Як можна використовувати мед у випічці, якщо його не можна нагрівати до високої температури? Адже, в такому випадку, ароматні пироги і булочки перетворюються на справжню канцерогену отруту! Запам’ятайте, при правильному приготуванні і строгому дотриманні рецепту мед збереже свої корисні властивості, а Ви зможете побалувати себе апетитним десертом. Як це зробити –  підкаже десятий номер «Роксолани-Порадниці Цілющий мед». Також в десятому виданні Ви дізнаєтеся, як обрати справжній мед та як з його допомогою вилікувати застуду, гіпертонію, пневмонію та підвищити імунітет, без численних походів до аптек.

 Комментарии (7)

 

 1. Алла пишет:

  Дякую за швидке вирішення проблеми !!!

 2. Рокси пишет:

  Алла, звоните по номеру 099-93-25-100

 3. Алла пишет:

  Журнал дуже цікавий але по передплаті не получила жодного номера ! Номер телефону вказаний в журналі поза зоною

 4. Редакція "Роксолани-Порадниці" пишет:

  Звичайно, можна. Вартість передплати на рік – 101, 48 грн., на місяць – всього 7,74 грн. Передплатний індекс – 98126.

 5. Хмара-Пара пишет:

  А може ще й виписати можна?

 6. Редакція "Роксолани-Порадниці" пишет:

  Так, звичайно, Ви можете купити журнал “Роксолана-Порадниця” на поштовому відділенні та в місцях реалізації газети “Роксолана”, в тому числі й на охтирському продуктовому ринку.

 7. Хмара-Пара пишет:

  Цікавий журнальчик. А його можна купить на базарі?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: