Час обирати проект до душі

13 октября 2017 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №41 (1124)

З 9 жовтня розпочалося  голосування за проекти Бюджету участі, яке триватиме до 23 жовтня 2017 року.

ЦИФРИ: 35 проектів підготували ініціативні охтирчани на суму 7 млн. 834 тис. 469 грн.


style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6323758767109830"
data-ad-slot="6711564118"
data-ad-format="auto">


11 великих та 22 малих проектів (всього 33) успішно пройшли оцінку та боротимуться за перемогу.

Де можна дізнатися детальніше про запропоновані на розсуд охтирської громади проекти та як можна віддати свій голос за найкращий, ми запитали у начальника управління фінансів та економіки Наталії Шаркової:

- Детальніше ознайомитися з проектами участі Ви можете на офіційному сайті Охтирської міськради, зайшовши до вкладки «Бюджет участі», де Ви маєте змогу переглянути їх за категоріями та розміром бюджету.

Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування в електронному вигляді або на паперових носіях за відповідною  формою.Аби проголосувати, не виходячи з власного будинку за допомогою комп’ютера, планшета чи смартфона, Вам необхідно перейти за посиланням https://okhtyrka.pb.org.ua, зайшовши таким чином до електронної системи «Громадський проект». Потім кожному користувачу необхідно буде авторизуватися через електронну пошту і завантажити 1, 2,  та 3 сторінкисканкопії паспорту та сторінки з останньою пропискою.

Далі Вам необхідно буде виконати нескладні дії за наступною схемою: по шаблону. Зайшовши на сайт «Громадського проекту» міста Охтирки, оберіть розділ «Переглянути проекти».  Переглянувши подані проекти або ж знайшовши  проект по номеру або по назві (також можете написати окреме слово з назви проекту), перейдіть на сторінку проекту, натиснувши на його назву. Щоб проголосувати за проект зліва у області проекту оберіть метод голосування.  Обираєте метод електронної пошти і вводите свою адресу, натискаєте “Проголосувати”. Зверніть увагу, що система не пропускає двох голосуючих з однією і тією ж адресою електронної пошти. Далі натискаєте “Проголосувати”.  Заповнюєте всі дані ( ПІБ, дата народження, серія і № паспорту) завантажуєте 1, 2, 3 сторінки сканкопії паспорту та сторінку з останньою пропискою  в форматі pdf або jpg і натискаєте «Проголосувати». Вам прийде на пошту лист, за посиланням в якому і потрібно буде перейти. Після простих маніпуляцій Ваш голос буде зарахований. Також, якщо з цього ж ПК хоче проголосувати інша людина, вона натискає «Проголосувати як інша людина» і проходить всю процедуру голосування заново проте вказувати потрібно іншу електронну пошту.

Голосування на паперових носіях здійснюється у пункті супроводу – Центрі надання адміністративних послуг за пред’явлення оригіналу паспорту чи посвідки на постійне проживання шляхом заповнення бланку голосування.

Результати он-лайн голосування висвітлюватимуться у електронній системі «Громадський проект» міста Охтирка.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: