Люки, люки – лихо з вами

13 октября 2017 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №41 (1124)

В № 28 від 12 липня в матеріалі «Гафановське озеро» ми інформували читачів про млявість робіт з реконструкції водогону по вулиці Гафановича. Нагадаємо, що в листопаді 2016 року тут за раніше виготовленим проектом розпочалися ремонтні роботи. Проте морози не забарилися, і розрита яма на розі вулиці Зарічної більшу половину 2017 року заростала бур`янами та стала домівкою для жаб. Незабаром яму на перехресті зарили, але ж водогінні комунікації поблизу кожного приватного будинку так і залишилися неприкритими.

Мешканка вулиці Гафановича Тетяна Михайленко нарікає на роботу комунальників: «Коли вся ця біда заварилася, мій чоловік запитав у працівників «Водоканалу», чи скоро понакривають оті ями люками чи нам самим доводити діло до кінця? Йому відповіли: не хвилюйтеся, все зробимо самі. А на ділі, ви ж бачите, нічого не зроблено. Ходимо і боїмося, аби не впасти у ті провалля. Ми понакривали ями  хто чим зміг: гілками, дошками, залізними сітками. А скоро сніг випаде, тоді взагалі, хоч караул кричи».

Директор ТОВ «Водоторгприлад» Олексій Шейко запевнив нас, що до кінця жовтня близько 30 люків знайдуть свій прихисток на вулиці Гафановича.

https://www.youtube.com/watch?v=C2iebHycwU8style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6323758767109830"
data-ad-slot="6711564118"
data-ad-format="auto">

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: