23 жовтня – Міжнародний день шкільних бібліотек

18 октября 2017 | КАРТИНА ТИЖНЯ | 2 коммент. | №42(1125)

Учні школи № 3 аби втамувати голод, йдуть до їдальні, проте коли дітям необхідна їжа для душі, вони поспішають до шкільної бібліотеки.

В шкільній бібліотеці третьої школи вже п’ятнадцятий рік працює  Валентина Дмитрівна Подоляка. Досвідчений бібліотекар з ранніх років зачитувалася книжками, а в шість років читала газети на рівні з дорослими. Літні канікули також проводила з книгами в руках. Тому коли прийшов час обирати професію до душі, юна Валентина вступила до Харківської державно академії культури на факультет бібліотечної справи.


style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6323758767109830"
data-ad-slot="6711564118"
data-ad-format="auto">


Чим живе шкільна бібліотека в наші дні, ми запитали у Валентини Подоляки.

- Школярі забезпечені підручниками на 100 %. В цьому рої завдяки міській раді вдалося забезпечити учнів 5-х класів книжками. Щодо художньої літератури, то хотілося б, аби надходило більше державних надходжень саме художньої літератури. Великим попитом серед школярів користуються книжки сучасних авторів. Зокрема учні зачитуються творами Всеволода Нестайка та Сашка Дерманського.

ЦИФРИ: 735 читачів відвідують бібліотеку школи № 3;

23 300 книжок нараховує бібліотечний фонд, з них 14 400 підручників та 8 900 художньої та галузевої літератури;

2 540 книжок надійшло в 2017 році, з них лише 16 примірників за державний кошт.

На фото Учень 9-А класу Богдан Тетерін завітав до бібліотека за збіркою поезії Олександра Пушкіна. Книгу йому видає завідуюча шкільної бібліотеки Валентина Подоляка


 Комментарии (2)

 

  1. Ахтырский сотник пишет:

    Пушкін Він і у Африці Пушкін! “Полтава”, “Бахчисарайській Фонтан”, “Руслан і Людмила”, “Дубровський” і “Капітанська дочка” в здобутку світової поезії та творів – вивчаються всіма народами Земної кулі. Так само як і творчість Шевченка, Гоголя, Котляревського та Сковороди являється світовим надбанням. Може вже доста дражнитись, отримали на все життя призвіща деякі сучасні українці, що і вимовляти соромно, такі клички тільки у худоби трапляються. Пора вже про майбутне думати, і чуже вивчати і свого не цуратись. Які проблеми, що діти вивчають класиків і спілкуються різними мовами, дай їм боже здоровля і бути розумнішими за теперішніх “поводорів” при владі. Один “Румун”, другий “Мадяр”, третій “Кролик” інші взагалі, або зі справками, або з судимістю, рано на Високому заклад закрили. Не даром кажуть, який піп такий і прихід. Західна Україна памятає, як насильно вивчали в школі і румунську і польські мови, і забороняли спілкуватись українською. Одні австрійці давали розвиватись українській мові та культурі, русини Франко, Федькович, Леся Українка захищали свою мову, а Ольга Кобилянська та взагалі писала німецькою мовою.

  2. Пионер пишет:

    Пушкiн?Пхеее.Це ж агент Путiна.Де твори Телiги та мемуари Бандери?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: