Гаймошенківський різник

1 ноября 2017 | 102 ІНФОРМУЄ | Нет комментариев | №44(1127)

Охтирщину сколихнула страшна звістка про вбивство матері та сина. Кроваві подробиці зі швидкістю світла облетіли місто: в маршрутці, на базарі, на вокзалі – всі обговорювали деталі звірячого вбивства та обсмоктували кісточки учасникам жахливої драми.

На минулому тижні багато хто готувався до святкування Хеллоуіна, обираючи моторошний реквізит та наряди для Відьомської ночі. Саме в цей час, за страшною іронією долі, в селі Гай Мошенка, яке розташоване за 10 кілометрів від райцентру, сталося жорстоке подвійне вбивство. Перебіг моторошних подій міг би запросто слугувати темою для нової книги-бестселера у стилі  жахів.

Життєва стежина настільки непередбачувана і ніколи достеменно не відомо, що чекає на людину за новим поворотом. Після вранішнього пробудження в голові починає мимоволі народжуватися план дій на прийдешній день: провести генеральне прибирання, зварити борщ, попоратися по господарству, полагодити зламаний скутер. Та «селяві» вносить неочікувані, інколи зовсім непрогнозовані корективи. Так і учасники трагічних подій вранці 25 жовтня ні сном ні духом не відали, що доля готує їм рокове, а для декого з них, останнє випробування.

Ранок звичайного жовтневого дня сколихнуло повідомлення про подвійне вбивство 36-річної Наталії та її 17-річного сина Михайла. Увесь особовий склад Охтирського відділу поліції був піднятий по тривозі. Задача була поставлена єдина – якнайшвидше знайти вбивцю та розкрити резонансний злочин. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група на чолі із начальником відділу поліції Русланом Кладько. Згодом на місці до Охтирських правоохоронців приєдналися оперативні співробітники ГУНП в Сумській області.

На фото: вбитий Михайло з його особистої сторінки в соцмережі

На фото Підозрюваний у двох вбивствах Олексій виставив в одній із соціальних мереж фото з відпочинку на природі, яке датується 24 березня 2015 року. В руках хлопець тримає ніж та направляє його в сторону друга Михайла – дитячі забавки, які з роками набули іншої інтерпретації.

Фото підозрюваного Олексія з його особистої сторінки в соцмережі

Детальну інформацію з місця події читайте у свіжому номері газети ” Роксолана” від 01.11.2017 №44


style="display:block; text-align:center;"
data-ad-layout="in-article"
data-ad-format="fluid"
data-ad-client="ca-pub-6323758767109830"
data-ad-slot="8537525956">

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: