ПРИЗОВНИКИ ХОВАЮТЬСЯ, А ВЛАДУ КРИТИКУЮТЬ

10 ноября 2017 | НОВИНИ | 4 коммент. | № 45 (1128)
style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6323758767109830"
data-ad-slot="6711564118"
data-ad-format="auto">


Охтирку критикують на рівні області за невиконаня плану призову громадян на строкову військову службу. Так,  місто Охтирка  виконало план по призову на 12%, Лебедин – 15%, Шостка – 21%, Суми – 27%, Глухів – 31%, міста Конотоп та Ромни – 32%.Серед причин невиконання керівники цих районів називали неналежну співпрацю з сільськими головами, роботодавцями призовників, відсутність юнаків за місцем проживання або взагалі на території України тощо.

«Майте на увазі, що ми всі маємо з вами на 100% виконати Указ Президента України, – сказав заступник губернатора Іван Боршош. – Співпрацюйте з правоохоронними органами, владою різних рівнів, підрозділами Служби Безпеки України, якщо потрібно, звертайтеся за допомогою до нас, робіть все можливе і неможливе задля досягнення результату. Сумщина ніколи не провалювала план з призову на строкову військову службу, і ми не збираємося цього робити й нині».

 Комментарии (4)

 

 1. admin96 пишет:

  робдллтдлдд

 2. Пионер пишет:

  Бажаючих в АТО бiльш нема?Яка дивинааа

 3. Ахтырский сотник пишет:

  Що немає бажаючих “спасти рядового Порошенка2 ?. Захист Батьківщини являється почесним обов’язком кожного громодянина України- записано в Конституції, Також записано про безоплатну медицину, освіту, право на гідне життя кожного громодянина України. А що насправді? Чому не біжать до військоматів діти і онуки наших охтирських буржуєв? чиновників? депутатів?. А що будуть робити в війську призивники? Підмітати недопалки за офіцерами та контрактниками, будувати командиру частини та його заступникам віли в Клементовому. Хто їх допустить їх до військової техніки, зброї, боєприпасів? Хто їх буде навчати?. Чому президент Украни, Верховний Головнокомандувач (слово то яке капосне – командувач, чого? – свого настрою?, мабуть правильно повинно бути командуючий військами). На четвертому році вже можно було Президенту, Міністру МВС та голові РНБО заочно, або в вечірній час закінчити Академію Генерального штабу, отримати хоч би військове звання капітана. Вивчити хоч би спочатку, що є Перемога : “Сосредоточение всех сил и средств для достижения полного превосходства над противником” і цо таке Війна? “Это организованноє убийство” розрахунок скільки потрібно сил і засобів щоб подолати супротивника. Строкову службу пройти повинен кожній юнак, одні в бойових підрозділах інші в допоміжних, срок служби не більше півроку, згодом кожні 5 років 21- денні військові збори. Строкова служба тільки у навчальних частинах. Слобожани служуть в Галичині – галичани на слобожанщині. Повернути на командні посади в військах військових, міліціонерів відправити знову з війська в поліцію. Службовий ріст офіцерів згідно його здібностей: взвод, рота, батальон, бригада. Несправляється, хай 25 років ходить “ванькою взводним”, та запитати його ? Чи сумлінно він виконуе покладені обов”язки, якщо не сумлінно то запитати – чому?

 4. WWW пишет:

  Ага щас,так все и побежали жирножопых защищать,наконец то украинец перестаёт быть тупым хохлом.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: