Тренер охтирського «Нафтовика» пояснив, чому команда опинилася у «зоні вильоту»

11 ноября 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

В.о. головного тренера “Нафтовика-Укрнафти” Володимир Книш розповів на прес-конференції про причини регресу команди, зокрема, чому вона  відкотилася на 15-е місце в турнірній таблиці, в той час як за підсумками минулого сезону була сьомою.

«Завжди від нас йшли хороші футболісти, ми як «кузня талантів». Але якщо раніше йшло 2-3 лідера, ми запрошували їм гідну заміну – і знову 2-3 йшло в команди вище рангом, то зараз пішло 16 гравців. І ми фінансово не зміцнилися – тому не змогли їх утримати і замінити», – сказав Книш.

«Зараз у всіх командах  Першої ліги платять більше, ніж у нас. У Другій лізі є клуби, які платять більше. З тими умовами, що у нас є, ми і так багато очок набрали. Нам тепер треба дочекатися зими і ставити питання … Це не моє питання, його доведеться ставити не мені, а вище».«Зараз у нас футболісти додають, однак якщо середовище не дуже хороше, то немає і конкуренції. У нас по 14 гравців – навіть на тренуваннях. У хлопців можуть руки опуститися. На них фінансові питання тиснуть. Так що ми можемо набрати очки лише за рахунок хорошого запалу, вивчення суперника і тактичної грамотності. А забивати у нас нікому ».
style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-6323758767109830″ data-ad-slot=”6711564118″ data-ad-format=”auto”>

Eldorado UA

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: