Хто причепився до комунальної Вежі?

17 ноября 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

З вересня цього року охтирчани, що мешкають поблизу приміщення «Водоторгприладу» за адресою пров. Сковороди, 1, живуть, немов у пеклі. А все через постійний шум електрогенератора. Як з’ясувалося, енергетики припинили підприємству постачання електроенергії через величезні борги. З 25 жовтня служба збуту води та каса Водоканалу переїхала за іншою адресою – на провулок Дачний, 9. А генератор продовжує і до сьогодні створювати чималі незручності містянам: кватирки не відкрити, бо гудить агрегат, як проклятий, та ще й повітря забруднює токсичними відходами.

На фото: Вежа випробувань за адресою пров. Сковороди ,1

Начальник ТОВ «Водоторгприлад» Олексій Шейко в розмові пояснив, що на території, де традиційно знаходилося міське водогінно-каналізаційне господарство, зараз немає ніякого підприємства, а генератор взагалі не їхній. Логічне питання, чий же він і коли припиняться тортури шумом, залишилося без відповіді.

Тому «Роксолана» підготувала інформаційний запит до розпорядника інформації щодо використання водонапірної вежі за адресою вул. Сковороди, 1 та про фінансовий стан підприємства. Адже містом ходять чутки, що працівникам «Водоторгприладу» не виплачують зарплатню протягом 4-х місяців. Тому ми поцікавилися у директора Олексія Шейка:

  1. Чи має право ТОВ «Водоторгприлад» передавати частину цілісного майнового комплексу в суборенду?
  2. Яка організація установила антени на водонапірній вежі за адресою вул. Сковороди, 1 та на основі якого документа?
  3. Яка сума платежів за оренду водонапірної вежі надходить до ТОВ «Водоторгприлад»?
  4. Чи мають охтирчани заборгованість за отримані послуги з водопостачання та водовідведення, якщо так, то скільки вона складає?
  5. Яку суму заробітної плати ТОВ «Водоторгприлад» заборгувало своїм працівникам? Коли буде повністю погашена заборгованість по заробітній платі?

До речі, стосовно останнього пункту по заборгованості з оплати праці, Олексій Семенович відповів питанням на питання: «Звідкіль я знаю, коли працівникам гроші виплатимо? А коли комунізм повернеться, не знаєте? От і я не знаю».

Та не лише постійним шумом Водоканал випробує містян, а ще й звивистими, покоцаними сходами, які необхідно подолати бажаючим заплатити за послуги водопостачання та водовідведення.

Раніше можна було сплатити за воду та стоки у відділі збуту за адресою провулок Сковороди, 1 та в приміщенні гуртожитку, що розмішений на провулку Ярославського. Проте відтепер плата за послуги приймається в приміщенні адміністрації «Водоторгприладу» по вулиці Ярославського, 15, яке «славиться» відсутністю жодних пристосувань для інвалідів та людей похилого віку: пандусів, поручнів тощо. Уявіть картину, як люди з особливими потребами, пенсіонери, які вже під тягарем років та досвіду все нижче тягнуться до землі, з палицею в руках зможуть подолати два прольоти аварійних сходів.

На фото: Сходи в приміщенні Водоканалу по вул. Ярославського,15

Наша читачка Олена Миколаївна Пелипенко через хвороби серцево-судинної системи ледь пересувається, жінка має вади мовлення. Пенсію Олена Миколаївна отримує готівкою, заплатити за комунальні послуги за допомогою банківської картки не має змоги. То ж як адміністрація Водоканалу пропонує таким громадянам сплачувати за використані послуги?

Дивлячись на сльози відчаю та безпорадності людей, які страждають від недбальства адміністрації ТОВ «Водоторгприлад», виникає цілком логічне питання: можливо, час втрутитися міській владі у порядки орендаря, який користується нашим комунальним майном? Чому їм сходить з рук заборгованість по зарплаті, створення неприйнятних умов для оплати за спожиті послуги? На першому місці повинні бути інтереси містян, а не бажання господарюючих суб’єктів  набити кишеню грошима.

20 вересня на сайті газети «Роксолана» в матеріалі «Хто без світла, а хто без води» ми інформували про те, що підприємству «Водоторгприлад» було припинено електропостачання через суму боргу в розмірі майже 800 тис. рн. Станом на 6 листопада сума заборгованості скоротилася до 445 тис. рн. Тому ПАТ «Сумиобленерго» погодилося не продовжувати відключення від електромережі та попередило про нарахування пені, інфляційних та річних. Споживачі послуг, сплачуючи за водопостачання та водовідведення, навіть не підозрюють, що через борги Водоканалу за електроенергію в їхніх оселях може зникнути життєдайна рідина.

Олена Нікуліна


EnglishDom.com

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: