СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

22 ноября 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №47(1130)

ПРОЇЗД НА ГРИВНЮ НЕ ПОДОРОЖЧАЄ

У охтирчан зросли доходи, то чому водії маршруток  не повинні отримувати також підвищену зарплату? Такий аргумент висували пасажироперевізники на засіданні  виконкому міської ради, аргументуючи свої вимоги про встановленя нових тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху. Не дивлячись на «апетити» власників маршруток, які намірялися отримати дозвіл на 4-гривневий проїзд, члени виконкому  вирішили зняти питання з розгляду. Доручено спеціалістам відділу транспортної інфраструктури перевірити разом із представниками громадських організацій існуючий пасажиропотік та звірити його із висновком харківських науковців, які  розробляли схему міського пасажирського транспорту  кілька років тому, а також із цифрами, які надали пасажироперевізники.

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ

Визначено 7 проектів-переможців Бюджету участі, які отримали найбільшу кількість голосів у ході голосування за проекти, що будуть реалізовані у 2018 році. У номінації великих проектів перемогли Сергій Комаров з будівництвом багатофункціонального спортивного майданчика для мешканців міста (400 тис.грн.),  Любов Панащенко з проектом «Краса лікує та виховує» (399 900 грн.) та  Валентина Перерва, яка запропонувала зробити Зелене озеро місцем формування здорової активної людини.

Серед міні-проектів, які набрали найбільше голосів,  «Дитячій творчості – комфортне життя» Галини Шишкової (176 795 грн.), «Безпечне естетичне довкілля та лікувально-оздоровче середовище – дітям Охтирки» Любов Панащенко (199 990 грн.), Молодіжний сквер Євгена Калюжного (199 290 грн.) та «Яскраве дитинство» Олександра Раскопіна (200 000 грн.).

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: