Труби-стриптизери гріють повітря

7 декабря 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Труби-стриптизери гріють повітря

Про те, що теплові мережі в Охтирці у багатьох місцях занехаяні та не готові до опалювального сезону, «Роксолана» час від часу нагадує комунальникам серією фоторепортажів. Цього разу наш фотооб’єктив відзняв кричущі факти недбальства – голі  гарячі труби, які замість охтирських квартир опалюють зимове повітря. Мережі-нудисти знаходяться на березі річки Охтирка, до якої можна потрапити зі сторони мосту по вулиці Батюка, мандруючи в напрямку будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, що знаходиться на вулиці Чкалова.


До редакції зателефонував наш постійний читач Микола Федорович Кравченко. Чоловік має 47 років трудового стажу. Перед виходом на пенсію він працював машиністом автогрейдера в комунальному підприємстві «Благоустрій». Микола Федорович лавину обурення направляє в сторону працівників «БрокЕнергії»:


- У мене у квартирі батареї ледь теплі. Повітря вище 16 градусів не прогрівається. А як за вікном мороз стукне, то щоб переглянути телепрограми і не замерзнути, шубу доводиться вдягати. Років тридцять тому у себе вдома можна було у білизні по квартирі розгулювати. А зараз навдягаєшся, немов капустина, і то душі не нагрієш. А все через те, що тепломережі лежать голі-голісінькі.

Напередодні опалювального сезону працівники «БрокЕнергії» повинні були перевірити все теплове господарство. А на практиці ми бачимо, що комунікації лежать порозмотувані, або обгорнуті «цигарковим папером» замість скловати та скловолокна. І нікому немає до цього діла.

Шкода, що в скрутні часи, коли кожен кіловат електроенергії та кожна гігакалорія тепла на вагу золота, теплові комунікації місцями  визирають на світ Божий, лисими острівками, а місцями жахають обдертими шматками руберойду та скловати.

Олена Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: