Засідала райрада

7 декабря 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

17 сесія райради розглянула 21 питання

30 листопада відбулась сімнадцята сесія районної ради сьомого скликання. На сесії були присутні 23 депутати районної ради, які розглянули 21 питання порядку денного та затвердили Програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Охтирського району до 2020 року, звіти про виконання районного бюджету та виконання повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації з питань агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства. Крім того,  були внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2017 рік, районної програми соціального захисту населення на 2017 рік, районної комплексної програми «Освіта Охтирщини у 2017-2018 роках», районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2017 рік та Програми розвитку фізичної культури і спорту в Охтирському районі на 2017-2019 роки.

РОМАН БУБЛИК СКЛАВ ПОВНОВАЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ…

Своїм рішенням «Про дострокове припинення повноважень голови Охтирської районної ради Бублика Р.Ю.» депутатський корпус ради підтримав заяву голови Охтирської районної ради Романа Бублика про дострокове припинення повноважень депутата районної ради VII скликання в зв’язку з обранням на перших виборах 29 жовтня 2017 року на посаду Чернеччинського сільського голови.

Обов’язки по здійсненню повноважень голови районної ради покладено на заступника голови Василя Михайловича Шевченка. Підбиваючи підсумки своєї роботи Роман Юрійович подякував усім депутатам, представникам влади та громадськості за тісну і плідну співпрацю в розвитку Охтирщини.

…І ПАФОСНО ПРИСТУПИВ ДО НОВИХ ОБОВ`ЯЗКІВ

Відбулася перша сесія Чернеччинської сільської ради, на яку з`явилося 23 із 26 обраних депутати. Захід відбувся під урочисту пісню про Україну у виконанні зведеного хору і солістки Валентини Симоненко з Чернеччини, з бравурним супроводом духового оркестру, з привітаннями від колег з районної ради і старостату, букетом від райдержадміністрації, який чомусь вручив керівник  апарату за  присутності у залі голови РДА, напутнім словом благочинного Охтирського району отця Андрія та із врученням відомчої відзнаки «За співпрацю з Національною гвардією». Обраним депутатам вручили посвідчення, але присягу склав тільки новообраний голова Роман Бублик. Далі таємним голосуванням на безальтернативній основі, за поданням голови, обрали секретаря об’єднаної сільради. Ним стала Тетяна Іванівна Скубач, яка до цього 22 роки пропрацювала в органах місцевого самоуправління, з них 12 – на посаді секретаря Чернеччинської сільради.далі депутати створять постійні депутатські комісії і почнуть виконувати свої обов’язки.

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР НЕ ЙДЕ НА ДІАЛОГ

Рідко коли на сесії районної ради якесь із питань набуває бурхливого і емоційного обговорення. Але очевидно, що доповідь заступника головного лікаря Охтирської центральної районної лікарні Людмили Загребельної щодо медичного обслуговування жителів району обурила багатьох депутатів. Людмила Петрівна добросовісно читала доповідь, насичену цифрами і показниками, аж поки депутатам не урвався терпець. «Не треба нам ваших цифр, ви нам конкретно розкажіть, чому селян так погано обслуговують у поліклініці,  на станції швидкої невідкладної допомоги? Чому ми повинні годинами чекати на викликаного лікаря? Район перераховує лікарні щорічно по кілька мільйонів гривень, щоб люди не були обділені у медичній допомозі, а взамін отримуємо після візитів до охтирських медиків відчуття другорядності», – першою обурилася депутат з Малої Павлівки Світлана Лебідь. Її підтримав Олександр Кужель з Чупахівки:

-         Ми уже неодноразово відзначали, що коли настає час звітувати  з питань медичного обслуговування, то жодного разу головний лікар ЦРЛ не обтяжував себе таким обов’язком, присилаючи когось із заступників, які не володіють ситуацією в цілому і не можуть відповідати на питання депутатів. Керівника лікарні ми тут не бачили взагалі, він уникає розмови з нами, депутатським корпусом. У такому ставленні до районної влади проявляється відношення і до мешканців села.  Я ще ні від кого не чув, що їх задовольняє рівень медичного обслуговування в Охтирці. Людині неможливо приїхати самій від себе, без больових проявів, просто з профілактичною метою провести медогляд, здати якісь аналізи… Це така морока виявляється! Або ж поставлять діагноз «зі стелі», понавиписують рецептів, що доводиться віддавати останні гроші ще й позичати, щось лікувати, а виявляється у кінцевому результаті у лікарів із Тростянця, Сум чи Харкова, що діагноз поставлений невірно. І це вже стало притчею, що охтирські лікарі помиляються з діагнозами. Я не уявляю, якою повинна бути реформа, щоб виправити таку ситуацію, адже навіть керівнику байдуже до авторитету місцевої медицини. Треба щось негайно вирішувати, щоб наблизити медицину до людей, які повинні отримувати якісні медичні послуги, а не для галочки у звіті».

Депутати прийняли протокольне рішення виробити свої пропозиції щодо покращення медичного обслуговування жителів населених пунктів району, які запропонують адміністрації ЦРЛ до виконання.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: