Різанина посеред вулиці

13 декабря 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Минулої суботи в Охтирці було скоєно напад на охтирчанина, внаслідок якого чоловік отримав численні колото-різані рани.


За словами начальника Охтирського відділу поліції Руслана Кладька, 9 грудня о 16:20 надійшло повідомлення від мешканців однієї з вулиць міста про те, що до їхньої оселі постукав скривавлений чоловік і попросив викликати швидку. Особи, які вчинили даний злочин, вже встановлені. Наразі проводяться оперативно-розшукові заходи по виявленню їх місця знаходження. Їхні дії кваліфікуються за статтею 122 ККУ «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження», що може потягнути за собою відповідальність в залежності від мотивів вчинення злочину у вигляді позбавлення волі від трьох до п’яти років.

Ми відвідали хірургічне відділення Охтирської ЦРЛ, аби поспілкуватися з потерпілим. Чоловік від коментарів відмовився. Поблизу його палати цілодобово чергують працівники поліції.

Ми запитали у лікаря-хірурга Георгія Тодорюка, який і оперував потерпілого, в якому стані до Охтирської ЦРЛ надійшов чоловік:

- Пацієнт надійшов у критичному стані з великою крововтратою. На тілі чоловіка було виявлено 6 колото-різаних поранень в область шиї, грудної клітини, попереку, плеча та кисті руки. Операція тривала більше години.

Про те, як почуває себе потерпілий, нам розповів завідуючий хірургічним відділенням Віталій Стеценко:


- Стан хворого стабілізувався й відповідає важкості нанесених тілесних ушкоджень. Його життю нічого не загрожує.

Олена Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: