Стало відомо що…

13 декабря 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №50 (1133)

…ЕКС-ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ХОЧЕ ПОВЕРНУТИСЯ НА РОБОТУ

Цивільна справа за позовом колишнього керівника спеціалізованої психіатричної лікарні №2 громадянки Неофітної Л.П. розглядається у Зарічному суді м. Суми. Пані Неофітна позивається до Сумської обласної ради, Комунального закладу Сумської обласної ради “Обласна спеціалізована психіатрична лікарня №2 про скасування рішення сесії Сумської обласної ради про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Як ідеться в офіційному повідомленні,  останнє судове засідання було відкладене у зв’язку із клопотанням позивача.

…У ГРУНІ БУДЕ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

В поточному році Грунська об’єднана територіальна громада взяла участь в конкурсі проектів регіонального розвитку, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, та отримала фінансування на придбання шкільного автобуса. Загальна вартість проекту передбачає 1600 тис. гривень, з них: ДФРР – 1215,0 тис. гривень та 385,0 тис. гривень коштів місцевого бюджету. В електронній системі закупівель «Prozorro» у листопаді відбувся аукціон та укладено договір про закупівлю. Кошти від Мінрегіону згідно з планом надійдуть у грудні 2017 року, після чого договір буде виконаний.

Повісився молодий хлопець

8 грудня в Охтирці вдома повісився 23-річний хлопець. Розпочато кримінальне провадження, у рамках якого з’ясовуються обставини і причини смерті, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Сумській області. За даними поліції, станом на 10 грудня на території Сумської області добровільно рахунки з життям звели 265 осіб (у минулому році на цю ж дату – 285).

…Кожному третьому знайшли роботу

За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–жовтня 2017р. статус безробітного у м.Охтирка та Охтирському районі отримали 1264 особи. За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 708 безробітних, або кожного третього з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у жовтні п.р. – 92 особи.

На кінець жовтня 2017р. на обліку залишалася 691 безробітна особа, що на 12,3% або на 97 осіб менше, ніж на кінець вересня пточного року.

…Звідки район черпає інвестиції

За інформацією начальника управління агропромислового, економічного розвитку архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської РДА Олександра  Клочка, за 10 місяців 2017 року в агропромисловий комплекс Охтирського району залучено 140,9 млн. гривень інвестицій. Зокрема, у приватних сільськогосподарських підприємствах на придбання нової високоефективної сільськогосподарської техніки було використано 133,7 млн. гривень. На ці гроші придбано 9 тракторів на суму 26,5 млн. гривень, 6 зернозбиральних комбайнів на суму 36,4 млн. гривень, 6 одиниць посівної техніки на 13,7 млн. гривень. На реконструкцію молочно-товарних ферм -1,9 млн.  у  ПСП «Комишанське» залучено 1,0 млн.гривень та в ПСП АГФ «Піонер» – 0,9 млн. гривень. ПрАТ «Сад» витратив  на реконструкцію елеватора потужністю 20,7 тис. тонн  0,9 млн. гривень і ще на реконструкцію і ремонт зерноскладу потужністю 1тис. тонн залучено 170,2 тис. гривень, на будівництво зерноскладу потужністю 1,6 тис. тонн – 673,2 тис. гривень та ремонтної майстерні – 840,0 тис. Гривень. ПП «Куземин-Агро» на будівництво (реконструкцію) зерносушильних комплексів залучено 2,5 млн. гривень – на придбання мобільної сушарки потужністю 285 тонн/добу. У Охтирській філії ПП «Рось» на реконструкцію цеху сухих молочних продуктів освоєно 200 тис. гривень.

 



Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: