Прямий зв`язок

21 декабря 2017 | АКТУАЛЬНЕ ІНТЕРВ`Ю, ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК | 23 коммент. | №51 (1134)

17 січня

з 12:00 до 13:00

На прохання наших читачів в редакції газети «Роксолана-Максі» відбудеться прямий зв’язок із міським головою Ігорем Юрійовичем Алєксєєвим!

Якщо Ви бажаєте задати питання меру, маєте слушні поради та пропозиції, хочете озвучити побажання щодо роботи міської влади, телефонуйте до редакції 17 січня за номерами:2-47-65, 4-10-31 або (099)-93-25-100.

Також Ви маєте можливість задати питання завчасно, залишивши їх на сайті:roxolana.com.ua чи надіславши його на електронну адресу: roxolana1996@ukr.net чи поштою:42700, м. Охтирка, вул. Паркова, 1.

На всі Ваші запитання будуть надані вичерпні відповіді!


 

 Комментарии (23)

 

 1. Плавчиня пишет:

  Яка доля нашого басейну та спорткомплексу вцілому? Фото в “Роксолані” приголомшили – там же все на чесному слові тримається. На баланс міста він все ж перейде чи ні?

 2. 444 пишет:

  Судя по всему из города Ахтырка хотят сделать деревушку.Всё закрывается,ничего не делается.

 3. Народ пишет:

  Есть ли список врачей семейная медицина по г. Ахтырка с которых можно выбрать – желательно если нет то просьба к мэру сделать хотя бы для начала список педиатров з биографией, стажем, образованием, специализацией и т. п .

 4. Світлана пишет:

  1. Какое важное достижение для города Вами лично инициировано, разработано и внедрено?
  2. Что именно Вы сделали на благо родины такого, чего не сделали Ваши предшественники?
  3. На сколько, реально, можете оценить свою работу на посту мера?

 5. Охтирчанин пишет:

  Охтирка

  Чому в день освітлюють місто хто за це платитиме? Громада?

 6. Пенсіонер пишет:

  Чому комунальна аптека № 4 відмовляється обслуговувати людей за програмою «Доступні ліки» ?

 7. Сергей пишет:

  С апреля 2018 года начинается национальная кампания “Обери свого лікаря”.
  Скажите, пожалуйста, когда и за какие средства соответствующие лечебные учреждения Ахтырки будут подключены к Интернету, оснащены в надлежащем количестве компьютерами, а врачи научаться работать на них ?

 8. 666 пишет:

  Уважаемый мер, вы были в Европе, там тоже грязь по тротуарам машины размазывают и глубину луж пешеходы шестом меряют??? Когда наведете порядок около магазина”Мой выбор” на Дачном???

 9. Вася пишет:

  Где обещанная реализация транспортной программы?
  Уже прошли новые транспортные конкурсы, а на маршрутах рухлядь.
  Перевозчиков, у которых были самые новые автобусы в городе, к конкурсу
  не допустили. Тех, у чьих автобусов текут крыши, ужасный вид внутри и снаружи, – оставили.
  График постоянно нарушается. При этом тариф уже увеличился.

 10. Смотрящий в небо пишет:

  Уважаемый мер, как долго вы будете тратить бутжетные деньги на всякую хрень ( статуэтки не в тему, кособокую дорожную разметку, как попало положенную плитку и асфальт, до первого дождя..?) И второй вопрос: Сколько ещё звездных заведений откроют ваши родственники? У вас, что у всех звёздная болезнь? Хотя можете не отвечать и так всё ясно! Феде – привет!

 11. Юлия пишет:

  Пожалуйста!!!
  Сделайте на площади нормальную , желательно светоотражающую разметку!!!
  Все автовладельцы будут вам благодарны

 12. Александр пишет:

  Уважаемый мер мы вас очень просим,вся улица Шевченко,поставьте знак что бы неездили фуры,дома очень близко к дороге,лопаються стены тресет так что потолки сыпяться,мы на вас надеемся!!!

 13. Вікторія пишет:

  Скажіть будь- ласка ,коли в місті ОХТИРКА буде введенно в дію розвиток міського парку, встановлення нових дитяих майданчикІв з гойдалками-до речі де ділися гойдалки з майданчика ‘Живчик’в парку ,з літа їх зняли і до цих пір немає.Наше майбутнє-це діти,молодь. Коли почнеться розвиток міста-встановлення біля Княжи лавок, урн для сміття, дитячих та спортивних майданчиків -почніть вже працювати,зробіть місто кращим.Дякую.

 14. Посетитель поликлиники пишет:

  Купи те-купи се-і бігай весь час, то вдягнись,то роздягнись!Дуже незручно , всі возмущаються а діла до цього нема нікому,наведіть будь ласка лад і люди віддячать добрим словом

 15. Посетитель поликлиники пишет:

  Ігор Юрійович! Поверніть аптечний пункт у поліклініку!!! Що за непорядок, де ваші обіцянки-усе для людей!

 16. Валентин пишет:

  Шановний Ігоре Юрійовичу! Хочу дізнатися, коли, нарешті, буде відновлене тверде покриття дороги по вул. Петропавлівській ( Петровського) , та по провулку Комуни ? Дякую.

 17. Володимир пишет:

  Хвилює питання безоплатного користування земельними ділянками території бувшого заводу Нафтопроммаш суб’єктами господарювання, зокрема зі сторони вул.Заводської!!! Поруч з приміщеннями бувших заводських гаражів вже четвертий рік веде бурну діяльність якийсь пан Волосов з Дніпропетровщини!!! Мало того, що земельна ділянка навіть під будівлями не оформлена в оренду, він веде будівництво нових приміщень!!(цікаво на підставі яких дозвільних документів?), чи може його хтось кришує з місцевих чиновників? Територія обгороджена -”приватна власність”? А що там твориться, поряд з Волосовим розташований майданчик з прийому металобрухту(про те чи є необхідні документи на даний вид діяльності це вже друге питання) – тут головне що господарі землі Охтирської громади влаштували ділянку по видобутку піску!!! Наведіть лад!

 18. Марія пишет:

  На розі вулиці Слобідської та провулка Сумського на приватному дворі поряд з школою №2 знаходяться гаражі приватного перевізника на Київ. Біля гаражів постійно багато транспортних засобів. Їх ремонтують, чистять салони, миють( по понеділках і пятницях найчастіше). А по цій дорозі постійно ходять школярі, батьки, жителі провулка. Миючі засоби для машин досить сильнодіючі до навколишнього середовища(колись 2 місяці працювала я на автомойці), а по решткам ходять діти та дорослі. Від попадання брудної води на взуття воно псується. Так мені сказали в майстерні, де ремонтували сапоги. Я робила зауваження водіям, а вони сказали що це приватна власність і роблять що хочуть. Біля забора школи виливають і палять солярку. масло, миють запчасті бензином. Все це тече на провулок. Дорослі ходять обережно, а діти ж не дивляться під ноги, заходчть у ці калюжі.А кло випаде сніг то тоді й дорослі не зможуть обійти цієї гадості.
  Хто з міської ради повинен навести порядок, я не знаю.Допоможіть.
  Мама 2 дітей школи, охтирчанка Марія О.

 19. 444 пишет:

  И таких вопросов тысячи.Роксолана возьмитесь за дело.

 20. 444 пишет:

  Уважаемый МЭР города.Хочу задать 2 вопроса.Первый-на ул.Широкой возле магазина Перезагрузка уже 3 месяца как прорвал водопровод.Течёт и течёт.Что водоканал не видит,слепые?А это их деньги и наши недра земли.Если кто не видит могу носом ткнуть лично.Второй вопрос-Вы знаете в каком состоянии спортшкола возле кафэ Дворик?Я отец ребёнка который ходит на кружок дзюдо.Там всё пахнет старостью и списанием.Так зачем вы в центре города выделяете здание под*будинок правосуддя*,лучше сделайте всё возможное чтобы там спортшкола переехала.Или вы не власть? Ато кричали в 2013 году,что вы наведёте порядок.А вас мэр и не слышно.Целуйко всегда был на слуху,наводил порядок в городе.Докажите что вы хозяин города,подарите детям уютное поиещение где не будет пахтуть сыростью,дуть холодом и стариной.Разве судьи заработали лучшего,взяточники хреновы.Поддержите меня жильци города.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: