Прямий зв`язок

21 декабря 2017 | АКТУАЛЬНЕ ІНТЕРВ`Ю, ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК | 23 коммент. | №51 (1134)

17 січня

з 12:00 до 13:00

На прохання наших читачів в редакції газети «Роксолана-Максі» відбудеться прямий зв’язок із міським головою Ігорем Юрійовичем Алєксєєвим!

Якщо Ви бажаєте задати питання меру, маєте слушні поради та пропозиції, хочете озвучити побажання щодо роботи міської влади, телефонуйте до редакції 17 січня за номерами:2-47-65, 4-10-31 або (099)-93-25-100.

Також Ви маєте можливість задати питання завчасно, залишивши їх на сайті:roxolana.com.ua чи надіславши його на електронну адресу: roxolana1996@ukr.net чи поштою:42700, м. Охтирка, вул. Паркова, 1.

На всі Ваші запитання будуть надані вичерпні відповіді!


 

 Комментарии (23)

 

 1. Лілія пишет:

  Коли нарешті ви зробите дорогу по вулиці Петропавлівській (Петровського). В 2015 році ви обіцяли зробити її. Щоб дійти від хірургії чи пологового будинку до нової лікарні можно ноги виламали, ями в коліно. Немає навіть тротуару, щоб пройти. Виконайте свої обіцянки і врешті решт зробіть таки дорогу по цій вулиці, адже виборці живуть не тільки в центрі міста і в мікрорайоні Дачний. Не забивайте про нас.

  Від жителів вул. Петропавлівська, студентів технікуму, учнів школи 6 та лікарів і хворих.

 2. Валерій Петрович пишет:

  Чи влаштовує Вас робота Водоканалу? Тарифи мріють підняти, а на аварійні ремонти виїжджають часом з квасом. Може потрібно Водоканал повернути місту і взятися за нього по-хазяйськи. І очисні вже на ладан дихають.
  А що з приводу роботи ТЕЦ? Читав у Роксолані, що тарифи підняли, але ж в більшості квартир температура повітря ледь сягає 15 градусів. Як вони могли так у борги повлазити. Треба їх добряче перевірити, чи не так? Яка ситуація із поверненням цілісного майнового комплексу місту?

 3. Небайдужа пишет:

  Чому стоїть вода після дощів та під час відлиги на розі вулиць Батюка та Ярославського? Як на Вашкудумку можна одним словом охарактеризувати такий “капремонт” проїзжої частини? Таких прикладів по місту багато.

Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: