Собаче весілля

21 декабря 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 1 комментарий | №51 (1134)

Містяни з острахом обходять десятою дорогою зграї собак, які розгулюють центральною частиною міста. Але хвостаті безхатьки навідуються й на шкільні подвір’я, що викликає неабияке занепокоєння у батьків.


До редакції звернулася мама школярки, яка навчається в Охтирській гімназії. За її словами, на території шкільного подвір’я щодня розгулює більше десятка собак різного віку, розміру та статі.

«Діти з ними бавляться, підгодовують, обіймаються. А разом з порцією пестощів, наражаються на загрозу підчепити глистяні інвазії, лишай та можуть обзавестися блохами, – стверджує наша читачка, яка не забажала афішувати свого імені. – Поки що собаки дітей не чіпають, але в лютому-березні  у період злучки будуть агресивнішими. Перехожі, які наважилися скоротити шлях через територію гімназії, обгавкаються з усіх сторін – такий галас стоїть, що аж волосся дибки встає. Це проблема не лише гімназії, а й інших охтирських шкіл. Треба щось терміново вирішувати, не чекаючи, доки дітей покусають».

За словами начальника Охтирської районної державної лікарні ветеринарної медицини Олександра Зайця, в 2017 році було простерилізовано 40 сучок. В середньому, на одну таку процедуру з міського бюджету виділялося близько 400 гривень. «В 2018 році ми готові простерилізувати й 100 собак, а також розпочати роботу по оптимізації популяції безпритульних котів. Все залежатиме від фінансування. Але вже зараз видно результати проведеної ветлікарями та волонтерами роботи, адже кількість приплоду значно скоротилася», – розповів Олександр Заяц.

 Комментарии (1)

 

  1. прохожий пишет:

    Как,всё прекрасно,мы идём в Европу,собак нельзя стрелять,скоро их будет огромная тьма,это ничего,что будут они нападать на детей и прохожих.Главное ,что всё это дерьмо собачье – по европейски…

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: