Сміттєва мапа

22 декабря 2017 | ДОШКА ГАНЬБИ, КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №51 (1134)

До редакції зателефонував наш читач Анатолій Олександрович Бабкунов і поскаржився на сміття на березі річки Охтирка, що «розляглося» неподалік  дитячого садочку «Теремок». Чоловік лавину обурення направляє в бік тих свинолюдей, в котрих руки підіймаються жбурляти непотріб поблизу річки. Поблизу місця стихійного смітника жваво стрибають з гілки на гілку дві білочки, а навесні розпускається кущ з пухнастими вербовими котиками. Одним словом, живописний природний куточок, дім багатьох представників флори та фауни, занехаяли істоти на двох ногах.

Ми вирішили спробувати ще один спосіб боротьби з незаконними сміттєзвалищами та розмістили інформацію про черговий смітник на інтерактивній мапі на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

На місце смітника виїжджав державний інспектор з охорони навколишнього природнього середовища Сумської області Володимир Фрик разом з представником міської ради. Інспектор виміряв площу засмічення та направив припис на так зване генеральне прибирання берега річки Охтирка.

Лише після наганяїв від екологів, комунальники нарешті ліквідували смітник.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: