ГРУНЯНИ ЧОЛОМ Б`ЮТЬ

17 января 2018 | СВІЖИЙ НОМЕР | 8 коммент. | №3 (1138)

Минув рік, як владою у Груні вже незадоволені

На прийом до голови облдержадміністрації Миколи Клочка приїхали жителі села Груні Охтирського району з рядом питань, що стосуються землекористування. Зокрема, щодо надання землі сільськогосподарського призначення учасникам АТО, збільшення орендної плати на землю та бажання окремих пайовиків дострокового розірвання договору з ТОВ «1 Травня». Також розглядали питання і щодо ймовірного забруднення навколишнього середовища біля річки Грунь місцевими аграріями.

Про проблеми в селі Грунь, що входить до Груньської об’єднаної територіальної громади, говорила і заступник голови обласної ради Тетяна ГОЛОВКО. За її словами, громада не задоволена діями місцевого підприємства та голови громади, наростає соціальне напруження в селі.

Микола Клочко дав доручення структурним підрозділам облдержадміністрації та органам виконавчої влади розібратися у всіх питаннях. Крім того, він пояснив і жителям громади, що вони мали б бути більш відповідальними, обираючи голову ОТГ.

 

 Комментарии (8)

 

 1. Вася пишет:

  А ведь сотник ПРАВ!!!! Затратив менее 2 тысяч долларов (сумма, достаточная для подкупа тысячи избирателей) – можно стать главой любой ОТГ.

 2. сс 20 пишет:

  Не устроили советские колхозы?Теперь грызите друг-друга…

 3. сотник пишет:

  Не будемо переходити на особистості. Ніхто не давав права обзивати виборців, а це в основному пенсіонери – “діти війни” (прирівняти можна їх до дітей Донбасу на лінії зіткнення) – добровільними рабами і кріпосними. За виключенням сіл Лантратівки і половини Чупахівки, дана місцевість не мала кріпосного права, вільні селяни – або “казенные крестьяне”. Багатими ніколи не були, але ж все – таки їли свій хліб, а не панський, служили у війську, народжували дітей, мали совість і гідність. Тепер тут на своїй землі проживають їх нащадки. Нинішня влада робить все, щоб їх зігнати з землі подалі до Польші, Росії та за Океан. Губернатор Клочко, що зробив для покращення життя людей на Сумщині? Нічого. 4 роки водить людей невідомо куди, мабуть і сам заблудився. Причому тут земельні відносини орендарів Груні з орендодавцем, не подобається забирайте свої паї та обробляйте самі землю, якщо зможете. Через 2 роки будуть чергові вибори, раджу готуватись до них вже зараз. Хоча знову наступлять на ті самі граблі. Буде вибір між заможними і бідними, ціна питання пляшка горілки.

 4. Даша пишет:

  Сотник, язык от лизания не устал? Я понимаю твой интерес, но слишком палишься.

 5. сотник пишет:

  З якого переляку повинні плакати новоутворені громади охтирщини? Хай плаче района рада, “Потеряла я колечко, а в колечке 4 “громады”. Халява закінчилась, тепер всіх чиновників на біржу праці, з обовязковою примусовою працею: чистить сніг, підмітати тротуари, збирати сміття та на інші громадські роботи. Перший пішов, Грінченківська головиха вже на біржі. Кому потрібен ціний працівник: (на хлібзавод, піщаний карєр, або в дорожну дільницю з лопатою на дороги. Кажуть має досвід по ремонту вулиць, особисто асфальт свиснула у односельчан.) В Чупахівці самодостатній голова громади, до того ж, успішний бізнесмен – аграрій. З вірою у людей та процвітання громади він йшов на вибори, те він з жителями громади і зробить, хоч як – би влада йому не заважала. Майже 70 % довіри виборців це щось значить, в основному це незаможні і зневажені тодішньою владою люди, які не мають великі статки – за те мають честь і гідність, а не ті брехливі хижі буржуї – підприємці, які грабували бюджет сіл. Приклад приходить: малозабезпечена людина просить 100 гривень на лікування – грошей немає, а буржую – декілька тисяч гривень знаходилось.

 6. Лілія пишет:

  Даша, вы рупор власти? Вы наверное работник горисполкома?

 7. Даша пишет:

  Клочко абсолютно правильно все сказал. Голосовали за гречку и водку – теперь не воняйте, а покоряйтесь воле барина, может еще какие крохи перепадут.

 8. Даша пишет:

  Скоро чернеччане и чупаховка прибежит плакать. Чупаховка даже не плакать, а выть. Но на добровольных рабов и крепостных уже будет плевать.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: