Цілющі властивості водохресної води.

19 января 2018 | ІСТОРІЯ, КУЛЬТУРА, ПРИВІТАННЯ | Нет комментариев |

Хрещення Господнє 19 січня 2018: правда чи ні, що вода на Водохреще стає святою, цілющі властивості водохресної води. 19 січня 2018 року православний світ відзначає велике свято – Хрещення Господнє. Це свято встановлене в пам’ять про той день, коли Ісус Христос прийняв хрещення в річці Йордан. З тих пір раз на рік вся вода в світі стає священною і чудотворної – так говорить Передання. В цьому і криється відповідь на питання: чи правда чи ні, що вода на Водохреще стає святою?

Згідно Переданню, в водохресну ніч освячуються всі води світу і стають подібні водам Йордану. Однак якщо у вас все-таки є якісь сумніви, можна набрати свяченої води на Водохреще Господнє 19 січня 2018 року в храмі. У храмах в свято Хрещення щорічно проходить традиційне освячення води.

Крім того водосвяття в Хрещення Господнє проходить і на річках. Коли в льоду вирубується спеціальна ополонку у вигляді хреста, яка має символічну назву иордань. У иордань священнослужитель тричі занурює розп’яття і вимовляє слова молитви. Після чого всі бажаючі можуть зануритися в цю ополонку. Також з йордані ви можете набрати свяченої води додому.

Таким чином відповісти на питання, чи правда чи ні, що вода на Водохреще стає святою, можете тільки ви самі собі. Віра – ось що головне. Якщо ви самі не будете щиро вірити в силу водохресної води, ніхто не в змозі переконати вас в цьому

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: