Гайморит боїться «Кукушки»

19 января 2018 | ЗДОРОВ'Я | 1 комментарий | №3(1138)

Промивання носа при ЛОР – захворюваннях є невід`ємною частиною терапії ринологічних патологій. Ефективним методом для лікування синуситу, гаймориту та інших захворювань верхніх дихальних шляхів є промивання носа за допомогою методу «Кукушка» або переміщення рідини про Проетцу. Детальніше про унікальну процедуру лікування отоларингологічних проблем за допомогою «Кукушки», нам розповість медична сестра «Лікувально-консультаційного центру» Аліна Фесенко:

- «Кукушка» – це досить поширена маніпуляція, яка проводиться при закладенні носових ходів, а також гайморових пазух. Суть даного методу полягає в тому, що мокрота відділяється з гайморових пазух через різницю тиску, який виникає шляхом вливання розчину в один з носових проходів. Щоб розчин не потрапив в горло, необхідно перекрити доступ рідини, вимовивши, наприклад, звук «ку-ку».

Головним показанням для проведення даної маніпуляції є різноманітні захворювання верхніх дихальних шляхів, до яких належать: гайморит, синусит, тонзиліт, фронтит, сфеноїдит, етмоідіт, риніт. Застосовується така процедура також й при лікуванні поліпів, запалених аденоїдах, нежиті різної етіології. Промивання пазух носа методом «кукушка» дозволяє звільнити носові пазухи від слизу, гною, відмерлих клітин, бруду, патогенної мікрофлори. Одразу після процедури у хворого нормалізується дихання.

Під час проведення апаратного очищення носа лікар використовує спеціальні лікувальні розчини протизапальної, проти набрякової дії.

Промивання носа методом переміщення рідин здійснюється в ЛОР-кабінеті. Перед процедурою пацієнту обов`язково закопують ніс судинозвужувальними краплями. У носові проходи вводиться катетер, через який буде надходити лікарський розчин. В одну ніздрю повільно вливається антисептичний розчин. З іншої ніздрі спеціальним відсмоктувачем, який підключений до катетера, відкачується рідина.

Курс лікування становить від 4 до 10 процедур. Якщо процедуру проводить досвідчений фахівець, то болю пацієнт відчувати не буде.

Використання такого методу прискорює процес одужання і дозволяє зменшити прийом медикаментів.

Якщо Вас зацікавив метод промивання пазух носа «Кукушка», звертайтеся до «Лікувально-консультаційного центру» за адресою: м Охтирка, пл. Соборна, 2. Запис за телефонами: 6-16-88 або (099) -161-43-88.

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    То ж на фото клiзма?Так який отвiр нею промивають?I яку “нежить” лiкують?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: