Свіжий номер розповість багато чого цікавенького

23 января 2018 | АНОНС | Нет комментариев |

Четвертий номер «Роксолани» розповість про те, як обрати сімейного лікаря і заключити з ним декларацію, як живеться військовослужбовцям у ВЧ 2276 Нацгвардії України, які законодавчі нововведення чекають на українців в цьому році. Також у свіжому випуску Ви дізнаєтеся, які питання озвучували охтирчани в рамках прямого зв’язку з міським головою Ігорем Алєксєєвим. Зокрема мешканці будинку №7 по вул. Петропавлівська благали про допомогу у вирішені їхнього питання:

-  У нас – катастрофа!!! Підвал будинку залитий нечистотами, які підігріваються теплотрасою.  Залишилося півсходинки, і маса попливе по під`їзду. А у квартирах 14-16 градусів. Випари неможливо переносити, вони проникають у квартири. Ми зробили минулого року все можливе, аби позбутися заповнення підвалу фекаліями з каналізації. Тоді все вичистили, завезли за власні кошти щебінь, засипали і висушили. А тепер знову страждаємо, не можна навіть до  теплового лічильника дістатися, аби показники зняти. Допоможіть, будь-ласка, зверніть увагу на нашу проблему у першу чергу!

На що Ігор Алєксєєв відповів:

- Я знаю цю проблему, бо цей будинок – велика болячка уже багато років. Я думаю, це остання зима, коли ви так мучитеся. Зараз роботи по вводу каналізаційного колектора знаходяться на завершальному етапі і потерпіть не тиждень – відкачаємо з підвалу нечистоти. А далі питання задавайте ЖЕКу, який обслуговує будинок. Можливо, потрібно буде перевірити інженерні системи вводу.

Відповіді на інші питання, а їх надійшло близько 50,  читайте в наступних номерах «Роксолани».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: