Чи потрібні мобілки школярам?

24 января 2018 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | № 4 (1139)

На сайті газети «Роксолана» проходило опитування стосовно доцільності використання мобільних телефонів в школах. Більшість респондентів ( 65 % ) відповіли, що можна обійтися і без нього, а 30 % читачів не мають нічого проти гаджетів у школах. На тему опитування нас наштовхнули законодавчі новації депутатів Франції, згідно яких дітям заборонено носити телефони до навчальних закладів.
Ми запитали у начальника відділу освіти Охтирської міськради Анатолія Троня, як він ставиться до ініціативи французьких законодавців:


- На мою думку, заборона на використання мобільних телефонів у школі є перевищенням повноважень. Вчителі охтирських шкіл забирають мобільні лишень на олімпіадах, аби виключити можливість користування учнями мережею Інтернет.
Потрібно підходити до цього питання помірковано. Якщо ж дитина використовує мобільний пристрій лише для того, щоб повідомити батькам, що у неї все добре і на уроках не відволікається на ігри чи соціальні мережі, то нічого в цьому поганого я не бачу. Єдине б хотів зауважити, що батькам необхідно виважено підходити до покупки засобів зв’язку, адже занадто дорогі гаджети все ж недоцільно носити до навчальних закладів, – зазначив Анатолій Васильович.
Отже, останнє слово за батьками, які й повинні зважити всі «за» та «проти» мобільної телефонізації своїх дітей. І не варто забувати, що гаджети – це не предмет розкоші і хизування домашніми статками, а перш за все інструмент для контролю та двостороннього зв’язку.

Олена Нікуліна

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: