Ранкова зарядка пробуджує і стимулює до результативної робити

24 января 2018 | ЗДОРОВ'Я, СПОРТ | Нет комментариев |

Займатися спортом вдома – це чудова ідея, якщо ви хочете схуднути чи провести привести своє тіло в порядок. Це значно зекономить вас час та гроші. Проте, щоб ви дійсно побачили результат від домашніх занять – потрібно дотримуватись кількох рекомендацій.
Напевно кожен з нас з великим завзяттям починав робити щоранку зарядку, але потім це запал кудись зникав. Для того щоб робити зарядку щоранку і не кидати, вам знадобиться підтримка з боку близьких, їх моральне схвалення вашої корисної звички. Комплекс вправ ранкової зарядки забезпечить гарний настрій і заряд бадьорості.

Мотивація – це ключовий момент, без неї у вас навряд чи щось вийде. Тут не спрацює світла і чиста мрія бути стрункою. Потрібно поставити конкретну мету, яка буде мотивувати вас працювати для її досягнення. Наприклад, придбати джинси-скіні і не боятись, що ваші ноги виглядати непривабливо. Для кожного знайдеться своя мотивація та конкретна ціль – поставте її та працюйте над досягненням.

Ранкова зарядка в жодному разі не є тренуванням. Вона полягає в тому, аби організм прокинувся і зарядився енергією на цілий день.

Якщо ви займаєтеся в квартирі, то знайдіть зручне для тренувань місце, щоб під час виконання вправ вам не доводилося переставляти меблі і відволікатися. Вам повинно бути зручно лягати на повний зріст, стрибати, робити розмахи руками тощо.

Зробіть підбірку ритмічної музики, яка буде мотивувати вас займатися і допоможе тримати потрібний темп. Не потрібно вмикати телевізор або ноутбук, це буде відволікати від тренувань.

Комплекс вправ ранкової зарядки

Вправи для голови:

– поверніть голову вправо і на ліво;

– нахиліть голову назад і вперед; повільно крутимо головою.

Вправи для плечей і рук:

– обертальні вправи плечима по черзі і разом;

– обертання прямими руками малюючи коло;

– швидкі махи руками, одна рука зверху, друга – знизу;

– зігнуті руки в міру вілоби, обертаючи по черзі в одну й іншу сторону;

Вправи для тулуба:

– кладемо ноги на ширині плечей. Виконуємо нахили вперед, намагаючись торкнутися долонею підлоги. Рух має бути плавним, не різким, щоб не травмувати поперек;

– виконуємо обертання тазом, тримаючи руки на поясі;

– кладемо руку на пояс, другу над головою і тягнемося у бік іншої руки.

Вправи для ніг:

– виконуємо почергові махи ногами, вперед-назад;

– присідаємо без відриву п’ят від підлоги;

– підйоми на носок ноги, спершу однією ногою, потім інший.

Якщо регулярно займатися ранішньою зарядкою, посилюється циркуляція крові, поліпшується обмін речовин, робота кишечника, підвищується тонус м’язів, знижується ризик ожиріння, підвищується імунітет, людина менше хворіє. Переваги ранкової зарядки – гарний настрій на увесь день, життєрадісність, – каже лікар.

Не намагайтеся робити одне і теж і в однаковій кількості кожен день. Міняйте концепцію і завжди прислухайтеся до свого тіла!

Цікавий факт: виявляється, найбільшими любителями робити зарядку вранці, є китайці. У будинках цих людей є навіть спеціально обладнані кімнати. У них, ще до початку сніданку, збирається вся родина, не виключаючи старих і дітей. У передмісті Китаю практично в кожному парку в певні години можна побачити компанії людей, до п’ятнадцяти осіб, активно виконують гімнастику.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: