Кабінет Міністрів України профінансує вісім культурних стартапів у малих містах

31 января 2018 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Кабінет Міністрів України профінансує вісім культурних стартапів у малих містах на суму від 500 тис. грн кожен, повідомила прес-служба уряду.

“Експертна рада Міністерства культури обрав вісім проектів для впровадження пілотних культурних стартапів, пов’язаних з культурною спадщиною”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з ним, фіналістами конкурсу стали міста Тростянець Сумської обл. (“Створення культурного бренду міста”), Тульчин Вінницької обл. (“Леонтович Арт Квартал”), Острог Рівненської обл. (“Культурний Барбакан”), Славутич Київської обл. (“Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики – 86″).

У цьому переліку також Гадяч Полтавської обл. (“Фестиваль молодих театрів”), м. Чугуїв (“Рєпінський пленер”) і с. Шарівка (“Культурний хакатон”) Харківської обл., а також Вилківська територіальна громада Одеської області (“Гастрономічний фестиваль “Дунайські гостини”).

Проекти переможців передбачають проведення подій, створення або облаштування культурних об’єктів на території населених пунктів.

За інформацією на сайті Мінкультури, фінансування стартапів виділять в рамках проекту “Малі міста – великі враження”. Мінкультури також надасть методичну допомогу в розробці концепції стартапу й супровід під час його реалізації. Обов’язковою умовою проекту є його співфінансування органами місцевої влади.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: