Сьогодні в світі відзначають День бабака

2 февраля 2018 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Щорічно 2 лютого в світі відзначається День бабака. Вважається, що в цей день потрібно спостерігати за бабаком, що вилазить зі своєї нори. За його поведінці можна судити про близькість настання весни.
Згідно з повір’ям, якщо день похмурий, бабак не бачить своєї тіні і спокійно залишає нору – значить, зима скоро закінчиться і весна буде рання. Якщо ж день сонячний, бабак бачить свою тінь і, лякаючись її, ховається назад в нору – буде ще шість тижнів зими.

За повідомленням Українського гідрометцентру. У п’ятницю, 2 лютого, в Україні дощі пройдуть на заході, півночі і сході країни, в інших регіонах – хмарно з проясненнями.
На заході України очікується тепла погода, від +6 до +8 градусів, пройдуть невеликі дощі. У південних областях без опадів, температура складе від +8 до +10 градусів.
На сході буде холодніше за все – від +2 до +4 градусів, прогнозується невеликий дощ. У північній частині також опади, температура від +2 до +5 градусів.
У Києві місцями пройде невеликий дощ. У столиці буде хмарно з проясненнями, вітер південний, 5-10 м / с. Температура вдень 4-6 ° тепла.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: