Британський супертяж Тайсон Ф’юрі не зміг узгодити дату обов’язкового захисту титулу

2 февраля 2018 | СПОРТ | Нет комментариев |

Британський супертяж Тайсон Ф’юрі не зміг узгодити дату обов’язкового захисту титулу чемпіона за версією журналу The Ring до 31 січня, тому його позбавили звання. Про це 1 лютого повідомив сайт журналу.
Це був останній чемпіонський пояс Ф’юрі. Тепер звання оголосили вакантним.
29-річний Тайсон Ф’юрі провів останній бій 29 листопада 2015 року – проти українця Володимира Кличка у Дюссельдорфі. Тоді британець виграв у 12-раундовому поєдинку рішенням суддів і здобув чемпіонські пояси WBO, IBF, IBO, WBA і The Ring. Того самого року Ф’юрі позбувся поясу IBF, відмовившись проводити обов’язковий захист титулу заради бою-реваншу з Кличком.
У вересні 2016-го в допінг-пробі британця виявили сліди кокаїну і його було дискваліфіковано. У жовтні Ф’юрі добровільно відмовився від поясів WBO, IBO і WBA, заявивши, що не може провести захист титулів через депресію і проблеми з наркотиками, а також оголосив про завершення боксерської кар’єри.
За два місяці Тайсон Ф’юрі повідомив про намір повернутися в спорт, однак, не провівши жодного поєдинку, у липні 2017-го знову оголосив про завершення кар’єри.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: